כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

גאווה לראשון לציון

תכירו את יעקב אליאס שנבחר להיות אזרח עובד צה''ל מצטיין לשנת תשפ''ב.

ביום שני האחרון, נבחרו עובדי ועובדות צה״ל למצטייני הרמטכ"ל לשנת התשפ״ב וקיבלו תעודות הצטיינות בזכות תרומתם הבולטת ועל היותם דוגמה ומופת לרבים.

יעקב אליאס, מנהל העבודה הראשי בבית המלאכה "ייצור" במרכז השיקום והאחזקה (מש"א), נבחר להיות אזרח עובד צה"ל מצטיין לשנת תשפ"ב.

יעקב בן ה-61, מתגורר בראשון לציון, נשוי, אב לשניים וסב לשלושה נכדים. יעקב התחיל את עבודתו בצה"ל כמכונאי במש"א בשנת 1996, ומשם התקדם לתפקידי ניהול שונים – ראש צוות, מנהל מחלקה, מנהל עבודה, וב- 15 שנים האחרונות מכהן בתפקיד מנהל העבודה הראשי בבית המלאכה "ייצור". במסגרת תפקידו במפעל, יעקב אחראי על עבודת ייצור החלקים עבור סוגי אמצעי לחימה שונים, עבודה הכוללת עיבוד שבבי ופלסטי, מסגרים, טיפולים תרמיים וצביעה.  

תפקיד זה כולל פיקוח, תפעול, ייעוץ והובלת שיפורים בנושא, לצד עבודה נוספת אשר מבטאת את כישוריו ומעלותיו של יעקב.

יעקב משתף: "במקום כמו המש"א, יש לנו את היכולת לקחת את התפקיד שלנו צעד אחד קדימה ולהגשים את עצמנו בצורה הטובה ביותר. אני נחוש ובעל מוטיבציה להמשיך בדרכי ולסחוף אחריי נוספים".


אליאס נבחר לקבל הצטיינות מהרמטכ"ל על מסירותו ואחריותו לאורך דרכו המקצועית.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן