כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

פיגוע ירי בחדרה

כתוצאה מהירי נהרגו ונפצעו אזרחים ישראלים
ידיעה מתעדכנת ….
בשעה האחרונה הגיעו שני מחבלים לרחוב הרברט סמואל בחדרה והחלו לבצע ירי לעבר כוח משטרה שהיה במקום.
כתוצאה מהירי נקבע מותם של 2 עוברי אורח.
כוח מסתערבים שהיה במקום חתר למגע ולאחר קרב יריות קצר ניטרל את המחבלים.
כתוצאה מהירי 3 שוטרים נפצעו ופונו למרכז הרפואי הלל יפה בחדרה.

ממד" נמסר שחובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח הלל יפה, 4 פצועים, בהם: 2 במצב קשה גברים כבני 20 ושניים במצב בינוני גבר כבן 45 וצעירה כבת 20. בשטח מטופלים 2 נפנגעים נוספים ובנוסף 2 המפגעים.

בנסף מטופלים מספר נפגעי חרדה.

חובש בכיר במד"א ויקי קלי סיפר:* "מדובר בארוע קשה מאוד, ראינו 6 נפגעים שוכבים חלקם על המדרכה וחלקם על הכביש, הם סבלו מפצעי ירי, עשינו מיון ראשוני מהיר בשטח והענקנו לפצועים טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותם במהירות לבית החולים כשמצבם של 2 קשה ושניים בינוני. בשטח היו גבר ואשה מחוסרי הכרה ללא סימני חיים ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותם ."

שלמה סקיטל חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה מסר: "מדובר בזירה קשה מאוד. למרבה הצער נקבע מותם של שני עוברי אורח. כמו כן הענקנו סיוע ראשוני לשני נפגעים באורח קשה, לפצוע בינוני, ולשלושה נפגעים קל שלאחר מכן הם פונו למרכז הרפואי הלל יפה".

שרון שמואל חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "עקב אופי האירוע הוענק סיוע ע"י יחידת חוסן – היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה לעוברת אורח שראתה את התרחשות האירוע".


חיים וינגרטן ראש אג״מ זק״א: ״מדובר בפיגוע ירי, שני מחבלים שיצאו במסע של הרג ורצחו 2 עוברי אורח ופצעו 3 נפגעים נוספים שפונו ע״י צוותי מד״א לקבלת טיפול רפואי בביה״ח. המחבלים נוטרלו ונהרגו במקום.
מתנדבי זק״א צפון מטפלים בכבוד המת בזירת הפיגוע.״

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן