כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

תושב ראשל"צ עוכב לחקירה במשטרה לאחר שבפעילות משותפת עם חוקרי המכס ברשות המסים ומשרד הבריאות נתפסו בדירתו אלפי תרופות וחומרים מסוכנים האסורים בהחזקה והפצה

החיפוש נערך בדירה ברח' האחים סולימן בעיר ראשון לציון

תושב ראשל"צ עוכב לחקירה במשטרה לאחר שבפעילות משותפת עם חוקרי המכס ברשות המסים ומשרד הבריאות נתפסו בדירתו אלפי תרופות וחומרים מסוכנים האסורים בהחזקה והפצה.

בפעילות משותפת של יח' השיטור העירוני ראשל"צ בשיתוף חוקרי מכס מרכז והאגף לאכיפה במשרד הבריאות שהתקיימה היום בראשל"צ, נערך חיפוש בדירה ברח' האחים סולימן בעיר.

במהלך החיפוש, שנערך בעקבות חקירה סמויה של מספר חודשים שניהלו חוקרי בית מכס מרכז, נתפסה כמות מסחרית של תרופות מרשם וחומרים מסוכנים האסורים בייבוא העלולים לסכן את בריאות הציבור בשימוש שלא עפ"י הנחיה רפואית כגון "פופרס","ויאגרה","קמרגה" ועוד.

על פי החשד, החשוד השתמש בשיטות פעולה מגוונות במטרה להבריח את התרופות אל תוך ישראל ואף שיווק את החומרים האסורים באינטרנט. כלל החומרים נתפסו והועברו לבדיקת מעבדה.

החשוד, תושב ראשל"צ בן 38, עוכב לתחנת המשטרה לחקירה בגין חשד להספקת תרופה, חומר רעיל ומסוכן ועבירות על פקודת הרוקחות. כמו כן, החשוד ייחקר במכס בגין עבירות ייבוא של חומרים אסורים והתחמקות מתשלום מס בסכומים של מאות אלפי שקלים.


קרדיט: דוברות המשטרה.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן