כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

הותר לפרסום-פוענח הרצח שהתרחש סמוך לקניון הזהב

צפו בסרטון ממצלמות אבטחה שתיעדו את האירוע

הותר לפרסום: היחידה המרכזית במחוז ת"א פענחה את רצח שמעון דדון בחודש אוגוסט האחרון סמוך לקניון הזהב

היחידה המרכזית (ימ"ר) במחוז ת"א הצליחה לאחר חקירה מסועפת לפענח את רצח שמעון (שימי) דדון ב-18/8/21 סמוך לקניון הזהב בראשל"צ.

פעולות החקירה של הימ"ר, הובילו למעצרם בתחילת החודש שעבר, של ארבעה חשודים במעורבות ברצח, והשבוע הוגשה בעניינם הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

על פי החשד, הארבעה רונן ירמיהו בן 22 מדימונה, רן יחזקאל בן 22 מאור יהודה, גל שושני בן 48 מבית דגן ודור יוסף בן 27 מרמת גן, ביצעו את הרצח במסגרת סכסוך מתמשך עם קבוצת עבריינים אחרת.

במסגרת החקירה, הצליחו חוקרי הימ"ר לשחזר את פעולות החשודים, יחד עם אחרים, ביום הרצח לרבות ההערכות המקדימה לביצוע הרצח, הרצח עצמו וההימלטות מהמקום .


על פי החשד, החשודים ירמיהו ויחזקאל הצטיידו בקטנוע TMAX גנוב עם לוחיות מזוייפות ואקדח מסוג גלוק, ונערכו באזור אור יהודה. החשוד שושני, על פי בחשד, יצר קשר עם חברי קבוצת העבריינים המסוכסכת בכדי להניע אותם להגיע לפגישה באזור קניון הזהב בעניין חוב כספי שלו אליהם.

מהחקירה עלה כי שושני הגיע לפגוש את החבורה ליד קניון הזהב, ובמהלך הפגישה, בעודו מתרחק מהחבורה, הגיע אל המקום הקטנוע בו נהג יחזקאל ומאחוריו ירמיהו. החשוד ירמיהו שלף אקדח והחל לירות לעבר הקבוצה היריבה שהחלו להימלט בריצה ובקטנוע. ירמיהו, על פי החשד, זינק מעל הקטענוע והחל לרדוף בריצה אחר דדון תוך כדי ירי. דדון נפגע מהיריות והחשודים נמלטו מהמקום. כוחות רפואה שהגיעו אל המקום קבעו את מותו של דדון.

למחרת הרצח עברה החקירה לטיפול ימ"ר ת"א והחלו פעולות סמויות רבות של איסוף ראיות ומאמץ טכנולוגי לגילוי המעורבים ברצח. ב-6/3/22 נעצרו יוסף ושושני וכן יחזקאל וירמיהו העצורים במסגרת כתב אישום אחר לאחר שנעצרו על ידי ימ"ר ת"א.

השבוע כאמור, הבשילה החקירה עם הגשת הצהרת תובע נגד הארבעה בדבר הכוונה להגיש נגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

מצורף: קטע ערוך ממצלמות אבטחה שתיעדו את האירוע וסינק של ראש צוות החקירה בימ"ר ת"א רב פקד ערן דותן.

קרדיט: דוברות המשטרה.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן