כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

ארוע הסיעה המסורתי של סיעת הצעירים בראשון-לציון

צפו בתמונות מהארוע השנתי

אתמול (ראשון) התקיים אירוע סיעת הירוקים + הצעירים בראשות רז קינסטליך ושאר חברי הסיעה – ליאל אבן זוהר, אבי חיים, סורין גנות, ענת ליבוביץ, איציק אבשלומוב ועידן מזרחי.

האירוע, שהתקיים באולמי ״תרין״ בעיר והביא אליו למעלה מ-1500 פעילים ופעילות שבאו לתמוך ולהרים כוסית לקראת חג הפסח.

אירוע הסיעה המסורתי לא התקיים בשנתיים האחרונות בשל נגיף הקורונה ואילו השנה, התקיים במלוא העוצמה עם הופעה של הזמר שמעון בוסקילה.

בערב הוקרן סרטון סיכום שנה של עשייה של הסיעה שמחזיקה את תיק החינוך (מ״מ וסגן ראש העיר, עוד׳ ליאל אבן זוהר), תיק שפ״ע (סגן ראש העיר, אבי חיים), תיק התחבורה (המשנה לראש העיר, איציק אבשלומוב), תיק החברה העירונית (המשנה לראש העיר, עו״ד סורין גנות), תיק החברה ליזמות (המשנה לראש העיר, עידן מזרחי), תיק המוזיאונים (חברת המועצה, דר׳ ענת ליבוביץ), תיק עיר חכמה והתחדשות (חברת המועצה, מעיין פלח שדה) ועוד תיקים רבים וחשובים.

ראש העיר, רז קינסטליך נשא דברים בערב ובינהם אמר – ״כשנבחרתי, הבטחתי שראשון לציון חוזרת לתושבים, ואני אעשה את כל הנדרש על מנת לאחוז בחרדת קודש, באחריות שאתם הענקתם לי ביום כניסתי לתפקיד.
כשנבחרנו, הגשמנו את החלום ובשלוש השנים האחרונות, אנחנו מגשימים את החזון ויש לפנינו עוד הרבה עבודה… ראשון לציון צפויה לשנות את פניה, רק בחמש השנים הקרובות, אנו צפויים לקלוט בעיר עוד כ-100 אלף תושבים ובכך נהפוך לעיר השלישית בגודלה בישראל. העיר בתנופה אדירה בכל התחומים – חינוך, פנאי, תרבות, בנייה, פיתוח ואנחנו רק בהתחלה״.


אחרי הנאומים של חברי הסיעה, שבהם בירכו חג שמח, העניק ראש העיר לעו״ד גנות זר פרחים ליום הולדתו, שחל באותו היום.

לסיום, הייתה הופעה מרגשת של שמעון בוסקילה, כאשר שר את השיר ״מאמא״, ראש נעיר חיבק את הוריו במהלך כל השיר ואמו, עליזה התרגשה אף דמעה מהתרגשות.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן