כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

סגר בפסח 2022 על האזורים הבאים

הזמנים והמועדים בהם ייסגרו המעברים

פסח בפתח וגם החשש מערעור ביטחונם של תושבי ישראל. בעקבות הפיגועים האחרונים וההתראות הרבות בכל חלקי הארץ מאירועים דומים, כוחות הביטחון נערכו בכוחות מתוגברים.

לפי דובר צה"ל בהמשך להערכת מצב ביטחונית ולהנחיית שר הביטחון, יוטל סגר כללי על אזור יהודה ושומרון וייסגרו המעברים ברצועת עזה בחג הפסח, החל מיום שישי, 15 באפריל 2022 בשעה 16:00 ועד לשבת 16 באפריל בשעה 00:00. במוצאי שבת, 16 באפריל, תתקיים הערכת מצב נוספת, בה יוחלט האם להמשיך את הסגר במהלך חול המועד.

מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף רסאן עליאן, הודיע כי בתום הערכת המצב, החליט שר הביטחון, בני גנץ על פתיחה מחודשת של המעברים גלבוע (ג׳למה) וריחן לכניסת ערביי ישראל לעיר ג׳נין החל מיום שבת 16.04.22, זאת בהתאם להמלצת צה״ל וכלל גופי הביטחון ובכפוף להערכת מצב נוספת שתתקיים היום. כמו כן, תחודש יציאת סוחרים ואנשי עסקים בכירים (BMC) מאזור ג'נין בהתאם למדיניות הסגר הכללית.

במהלך הסגר יתאפשר מעבר במקרים הומניטריים, רפואיים וחריגים ובכפוף לאישור מתאם פעולות הממשלה בשטחים.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן