כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

פקחי החברה העירונית לביטחון ראשון לציון השלימו את ההיערכות המיוחדת לקראת ערב חג הפסח וכן במהלך חול המועד פסח

בשל הדריכות הביטחונית נפרסו עשרות מפקחי החברה לביטחון במרכזי הומי קהל ומרכזי קניות

פקחי החברה העירונית לביטחון ראשון לציון השלימו את ההיערכות המיוחדת לקראת ערב חג הפסח וכן במהלך חול המועד פסח.
בשל הדריכות הביטחונית נפרסו עשרות מפקחי החברה לביטחון במרכזי הומי קהל ומרכזי קניות.
בין היתר נפרסו פקחים במדרחוב, בחוף הים, באזורי הקניונים, תחנה מרכזית והרכבת, והחל משעות הבוקר אף בכניסות לבתי העלמין אליהם הגיעו רבים.
בשבוע האחרון השלימו עשרות פקחי החברה לביטחון וסדר ציבורי של עיריית ראשון לציון אימוני ירי מתקדמים. זאת בכדי לשמר את רמת המיומנות של הפקחים אשר נושאים הנשק. במקביל, רכשה החברה לביטחון עוד עשרות אקדחים וכן ערכות ״רני״ לשדרוג אקדחי ה״גלוק״ של הפקחים. בין היתר, בשל העובדה שהערכה הופכת את האקדח למיני רובה וכן מותקנת בה מערכת כוונות לייזר.
במהלך הימים שלפני החג פעלו פקחי החברה במיקוד גבוה ואבטחו את מרכזי הקניות בעיר וכן את גני הילדים והגינות הציבוריות שבהם התרכזו בני נוער רבים. גם מתנדבי משמרי השכונה העירוניים השתתפו במאמץ האבטחה ועשרות מתושבי העיר התנדבו לסייע לפקחי החברה במשמעת הגברת האבטחה.
במהלך החג כולל ליל הסדר וימי חול המועד תימשך הפריסה המוגברת של עשרות פקחים חמושים בכל משמרת וזאת במטרה ליצור הרתעה בפני מפגעים, ליצור תחושת ביטחון בציבור וכמובן בעת חרום לתת מענה מהיר וראשוני לכל אירוע.
ראש העירייה רז קינסטליך סייר הבוקר ברחבי העיר, יחד עם סגנו ומחזיק תיק הביטחון, מקסים בביציקי ובמהלך היום עם חלק מאנשי החברה העירונית לביטחון ביקשו לעמוד מקרוב אחר ההערכות העירונית.
לדברי ראש העירייה רז קינסטליך: ״בדיוק כפי שפעלנו בחודש האחרון בשל המצב הבטחוני, כך נתגבר ביטחון ברחבי העיר גם במהלך החג. חשוב לנו לשמור על תחושת הביטחון של התושבים ולהגביר הרתעה ברחבי העיר ע״י פריסה מאסיבית של פקחי החברה לביטחון, אשר ערוכים ומוכנים לכל תרחיש במהלך החג. אני מאחל לכל תושבות ותושבי העיר חג פסח שמח, שקט ובטוח״

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן