כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

משטרת ישראל פרסמה את התמונות של 2 החשודים המרכזיים בביצוע הפיגוע באלעד

יש לדווח למוקד 100 של המשטרה על כל חשד/מידע הנוגע למקום הימצאם

אמש בשעות הערב פרסמנו כאן על הפיגוע בעיר אלעד שבמהלכו 2 מחבלים רצחו ופגעו ישראלים.

דוברות המשטרה( מרכז):

המשטרה בשיתוף פעולה השב"כ ויחידות מיוחדות נוספות, מבצעים החל מאמש פעילות מוגברת באזור אלעד, תוך הפעלת כלל האמצעים הטכנולוגים שברשותה, על מנת לעצור 2 תושבי אזור ג'נין החשודים בביצוע הפיגוע באלעד, בו נרצחו 3 ונפגעו 3 נוספים.

2 החשודים המרכזיים בביצוע הפיגוע באלעד, אשר נמלטו מהזירה הם:
אסעד יוסף אסעד אלרפאעי, בן 19 .
צבחי עמאד צבחי אבו שקיר, בן 20.

השניים תושבי הכפר רומאנה שבמחוז ג’נין.
יש לדווח למוקד 100 של המשטרה על כל חשד/מידע הנוגע למקום הימצאם.


אמש (חמישי ) בשעה 20:36 החלו להתקבל קריאות רבות בקו החירום 101 של מגן דוד אדום על פצועים בפיגוע ברחוב אבן גבירול ובפארק הסמוך באלעד. למקום הוזנקו מיד כוחות רבים של מגן דוד אדום הכוללים ניידות טיפול נמרץ, אמבולנסים ואופנועי חירום של מד"א.

החובשים והפראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 40 ברחוב אבן גבירול סמוך לכיכר ואת מותם של 2 גברים בשנות ה-40 בפארק אלעד הסמוך, והעניקו טיפול רפואי מציל חיים ופינו לבתי החולים שיבא, בלינסון והשרון 4 פצועים, בהם: גבר בן 75 במצב קשה וגבר בן 38 במצב קשה (לבי"ח בלינסון), צעיר בן 20 במצב קשה (לבי"ח שיבא בתל השומר) וצעיר בן 23 במצב קל (לבי"ח השרון).

פראמדיק מד"א אלון ריזקאן סיפר: "מדובר בפיגוע קשה מאוד. הגענו מהר למקום והבחנו שמדובר בזירה מורכבת. סמוך לכיכר ברחוב אבן גבירול באלעד שכב גבר כבן 40 ליד רכב, כשהוא עם פציעות קשות בגופו, ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו. במקביל קיבלנו קריאות על פצועים נוספים בפארק הסמוך. ירדנו במדרגות לפארק, והבחנו ב-2 גברים בשנות ה-40 ששכבו במרחק של כ-10 מטר אחד מהשני. הם היו מחוסרי הכרה עם סימני אלימות קשים מאוד, ביצענו בדיקות רפואיות ולצערנו נאלצנו לקבוע גם את מותם במקום."
פראמדיקית מד"א ספיר אילוז סיפרה: "טיפלנו בצעיר בן 20 שהיה בהכרה מלאה וסבל מפציעות בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים מהיר בשטח ופינינו אותו תוך כדי טיפול לבי"ח שיבא כשמצבו קשה והוא הורדם והונשם."

פראמדיק מד"א יעקב אדרי סיפר: "ראינו גבר בן 38 בהכרה מעורפלת עם פציעות קשות בפלג גופו העליון. הוא דאג כל הזמן לשלום ילדיו ושאל אותנו מה קורה איתם. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו תוך המשך טיפול רפואי לבי"ח בלינסון שם הוא הורדם והונשם. בבית החולים אישתו סיפרה שהילדים שברחו מהמקום הגיעו הביתה כשהם בריאים ושלמים"

פראמדיקית מד"א עידית לוי סיפרה: "בפארק ראינו גבר בן 75 שוכב בהכרה מעורפלת עם פציעות קשות בפלג גופו העליון. הוא לא יכל לדבר והגיב בתנועות. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים, הרדמנו אותו והנשמנו אותו ופינינו אותו תוך המשך טיפול לבית החולים כשמצבו קשה."

חובש מד"א אליהו לוינשטיין סיפר: "צעיר בן 23 היה בהכרה מלאה וסיפר לנו שהוא נפצע בידו בזמן שנאבק במחבל שתקף אותו כשישב ברכבו. הוא סבל מחבלה ביד, הענקנו לו טיפול מהיר בשטח ופינינו אותו לבית החולים השרון כשמצבו קל."

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן