כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

הותר לפרסום-המחזה המזעזע שכוחות הביטחון נחרדו ממנו

המנוח הועבר למכון לרפואה משפטית

הותר לפרסום-המחזה המזעזע שכוחות הביטחון הזדעזעו ממנו.

רצוי ומומלץ לבדוק את השכנים המבוגרים שגרים בסמיכות אלינו ואין להם משפחה, שכנים אלה מוגדרים כערירים – אין להם משפחה ולרוב דואגים להם עמותות או אנשים פרטיים.

מתי אנו מגלים שמשהו אינו תקין? כשיוצא חלילה ריח רע מהדירה של אותו קשיש ואז מוזעקים כוחות ההצלה וביניהם גם זק"א שאמש דיווחו על המקרה המזעזע בראשון לציון.

מתנדבי זק"א ישראל טיפלו אמש(שלישי)בגבר כבן 90 שנמצא ללא רוח חיים במצב ריקבון בביתו ברחוב פינסקר בראשון לציון, זאת לאחר שהשכנים שהריחו ריח רע מהדירה הזעיקו את כוחות ההצלה והמשטרה שפרצו לדירה.

המתנדבים דאגו לכבוד המת וסייעו לצוות המז"פ המשטרתי באיסוף הממצאים.


המנוח הועבר למכון לרפואה משפטית לצורך חקירה וזיהוי.

ארגון זק"א יצא בקמפיין חשוב עד מאד, תחת הכותרת: 'לא משאירים אותם לבד'. חיבור בין מתנדבים/ות לבין אנשים קשישים וגלמודים. מתנדבים הלוקחים על עצמם לקיים שיחת טלפון פעם אחת ביום עם קשיש וגלמוד, ובכך להפיג את בדידותם הקשה.

מהארגון נמסר אנו פונים לציבור הרחב במידה ויש לכם שכן או שכנה, או קרוב משפחה הזקוקים לקשר טלפוני, אנא צרו קשר בקישור המצורף ואנו נחבר אליהם מתנדב/ת לשיחה יומית. כי בימים אלה הם זקוקים לנו יותר מתמיד. בשבילנו זו דפיקה בדלת, בשבילם זה הצלת חיים".

https://forms.gle/gpHqcLNy8EnibHTPA

קרדיט:דוברות זק"א

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן