כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

סוף עצוב לחיפושים אחר ספיר נחום ז"ל

הליך הזיהוי הושלם ונקבע כי מדובר בגופתה של ספיר נחום ז"ל

סוף עצוב לחיפושים אחר ספיר נחום ז"ל- בתום הליך זיהוי שנערך במכון לרפואה משפטית באבו כביר נקבע כי מדובר בגופתה של הנעדרת ספיר נחום, הנעדרת מתאריך 2.6.22 מעכו.

במהלך הימים האחרונים פעלו שוטרי משטרת ישראל בשילוב לוחמי מג"ב ומתנדבים לאיתורה של ספיר נחום תוך ביצוע חיפושים וסריקות בשטחים נרחבים, בתנאי שטח מורכבים ובשימוש באמצעים טכנולוגיים לרבות מסוקים, רחפנים, כלבנים, פרשים וכוחות רבים. הכוחות פעלו בהתאם להערכות מצב מחוזיות ועל פי תוכנית חלוקה לתאי שטח ומבצעים סריקות באופן רגלי ורכוב.

אתמול(ראשון), במהלך סריקה חוזרת של שוטרי מחוז חוף בתא שטח סמוך ליישוב איבטין אותרה גופתה של הנעדרת.

בשעות אלו ובמסגרת החקירה המתנהלת ממשיך צוות החקירה של היחידה המרכזית במחוז חוף לחקור ולפעול בזירת העבירה יחד עם גורמים מקצועיים על מנת לאסוף ראיות.

ממשטרת ישראל נמסר כי היא פעלה ללא לאות במשך 11 ימים על מנת לאתר את ספיר אולם לצערנו החיפושים הסתיימו בתוצאה טראגית. אנו משתתפים בצערה הכבד של המשפחה.
נמשיך לחקור את המקרה עד תום.


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן