כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

ילדים קיללו מורה והיא קיבלה התקף לב

כרגע לובה נמצאת במעקב של טיפול נמרץ לב

אתמול(שלישי) הגיעה למרכז הרפואי שמיר ( אסף הרופא) לובה טקצ'וק, בת ה- 68, מורה בבית ספר לאחר שהרגישה לא טוב והראתה סימנים של התקף לב.
עם ההגעה למיון, נלקחה לובה ישר למחלקת צנתורים, בניהולו של פרופ' סער מנחה, שם התברר כי למרות התסמינים של התקף לב – העורקים של לובה פתוחים ואין חסימה.

לאחר שלובה נרגעה מעט, היא החלה לספר את מה שקרה לה באותו היום:
לובה כמו בכל בוקר, ליוותה את הנכד שלה לבית הספר, כאשר נתקלה בחברות ילדים שהחלו לקלל ולהציק לה. לאחר ששמה את הנכד בבית הספר, נכנסה לחנות כדי לקנות כמה מוצרים ושם החלה לבכות והראתה סימנים מחשידים של התקף לב. למזלה, המוכרת בחנות שמה לב כי משהו לא כשורה והזמינה ישר אמבולנס ללובה.
ד"ר ערן קלמנוביץ, מנהל היחידה לטיפול נמרץ לב מספר כי תסמונת הלב השבור, "הינה תסמונת שזהה לתסמינים של פגיעה לבבית לכל דבר, אי ספיקת לב ואף יכולה להוביל למוות ובעיקר שכיחה דווקא אצל נשים. החולים חווים כשל לבבי עקב מקרה חמור, אי נעימות או אפילו מועקה ומרגישים תסמינים שמדמים התקף לב. במקרה של לובה, היא הגיעה עם כל התסמינים של התקף לב ובמקרים כאלה אנחנו פועלים במהירות האפשרית לביצוע צנתור. במחלקת הצנתורים שמו לב כי העורקים פתוחים ובהתאם לכך הבנו כי לובה חוותה את תסמונת הלב השבור.
כרגע לובה נמצאת במעקב של טיפול נמרץ לב, כדי להיות בטוחים שהכל מאחורינו ושניתן לשחרר את לובה הביתה בבטחה ובשלווה".

בתמונה: ד"ר גדעון פול המצנטר, לובה טקצ'וק במרכז, ד"ר ערן קלמנוביץ ( משמאל).
צילום : שוהם חייט – שמיר .

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן