כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

לרגל החופש הגדול: 15 מגרשי ספורט בבתי ספר בראשון לציון יוארו עד השעות הקטנות של הלילה

פרוט כל בתי הספר והשעות בהם הם יפעלו

לרגל החופש הגדול: 15 מגרשי ספורט בבתי ספר בראשון לציון יוארו עד השעות הקטנות של הלילה

החופש הגדול יצא אתמול (שני) לדרך ואלפי בני נוער סיימו את שנת הלימודים. בעיריית ראשון לציון החליטו להאיר מגרשי ספורט ב-15 בתי ספר לכל תקופת החופש הגדול. ראש העירייה, רז קינסטליך: "המטרה שלנו היא לאפשר מקום מפגש מרוכז לבני הנוער, ובו זמנית לספק שקט לתושבי השכונות בשעות הלילה. אנחנו רוצים לשמור על בני הנוער שלנו במהלך חופשת הקיץ, ואני בטוח שהצעד הזה יתרום לכך"

אלפי תלמידי חטיבות הביניים והתיכונים יצאו אתמול (שני) לחופש הגדול שיימשך כחודשיים וחצי עד לתחילת שנת הלימודים הבאה. בעיריית ראשון לציון יזמו פתרון יצירתי לצורך של הילדים להיפגש בלילות מחוץ לביתם מבלי להפריע לתושבים, וכך במהלך כל תקופת החופש הגדול יוארו 15 מגרשי ספורט שנמצאים בשטחם של בתי ספר ברחבי העיר. אגף הנוער והצעירים במינהל קהילה, פרלמנט הנוער, בשיתוף החברה לביטחון והרשות לביטחון קהילתי, איתר בתי ספר שבהם יש מקומות מסודרים לישיבה ושניתן להעביר בהם את לילות הקיץ.

הארת המגרשים תאפשר לבני הנוער לשבת במקום מרוכז בימי החופש, ובכך לצמצם את ההפרעה לתושבי השכונות. המגרשים בבתי הספר יוארו כל לילה עד השעה 03:00 לפנות בוקר.

להלן רשימת המגרשים בבתי הספר שיוארו:
מקיף ח' – חיים בר-לב 1
נווה עוז – מרים 4
יצחק רבין – הסוכה 9
זיו כרמים – היין 2
אמירים – הסוכה 9
רננים – החלמונית 19
מקיף ט' – התזמורת 19
מקיף י' – ה' באייר 2
ויתקין – אבל הילל סילבר 21
ביה"ס אתר חקר ויזמות – התזמורת 13
אשכולות – הרצל 132
מקיף ב' – הרצל 132
גן נחום – הרצל 119
מיכה רייסר/רביבים – גוש עציון 23
יגאל אלון – רא"ם 25


ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, אמר: "החל מהלילה ועד לסוף החופש הגדול נאיר 15 מגרשי ספורט בבתי הספר עד לשעה 03:00 לפנות בוקר. המטרה שלנו היא לאפשר מקום מפגש מרוכז לבני הנוער, ובו זמנית לספק שקט לתושבי השכונות בשעות הלילה. אנחנו רוצים לשמור על בני הנוער שלנו במהלך חופשת הקיץ, ואני בטוח שהצעד הזה יתרום לכך. אני מאחל לכולם חופשה נעימה, מהנה ובעיקר בטוחה".

לפרטים נוספים ניתן לפנות למשרד פרלמנט הנוער, בטל': 03-7948643.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן