כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

במכבי מגדלים דור קורא ובריא

צוותים של מכבי שירותי בריאות בראשון לציון לקחו חלק באירועי שבוע הספר

במכבי מגדלים דור קורא ובריא
*צוותים של מכבי שירותי בריאות בראשון לציון לקחו חלק באירועי שבוע הספר, שהתקיימו בעיר, הקריאו סיפורים, הסבירו לילדי העיר על חשיבות הקריאה ועל השילוב עם אורח חיים בריא
 
קריאה משותפת של ספרים עם הילדים הוא זמן אידיאלי לאינטראקציה מהנה וחווייתית המזמנת אפשרויות מגוונות להעשרת שפה ולשיפור הקשר הבינאישי. זה המסר, שהעבירו צוותי מכבי שירותי בריאות בהובלת סגנית מנהלת מרחב מזרח ראשון פאני אוזאנה במסגרת פעילות עירונית לרגל שבוע הספר בראשון לציון.
הילדים וההורים, שהגיעו לפעילות השתתפו בשעת סיפור במהלכה קיבלו הסברים כיצד לטפח מיומנויות קריאה כבר בגיל הרך. בהמשך קיבלו גם מידע חשוב על אורח חיים בריא, טיפים לשמירה על הבריאות במיוחד בתקופת הקיץ ועוד. מדובר בחלק ממהלך אותו מובילה מכבי שירותי בריאות בשנים האחרונות, שמטרתו לחנך את הילדים וללמדם כבר מגיל צעיר איך לשמור על הבריאות.
ד"ר ולאד סבטליצקי מנהל מרחב מכבי במזרח ראשון, "קריאה והרחבת הידע, יחד עם תזונה מאוזנת ופעילות גופנית הם מפתח לחיים בריאים. שמחנו לקחת חלק באירוע תרבותי זה ולקדם יחד ערכים של בריאות בקהילה. נמשיך לפעול למען בריאותם של כלל תושבי העיר"

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן