כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

תושב ראשון לציון נעצר בחשד להעלמת מסי יבוא של כ-10 מיליון ₪ ממכירת טבק

החשוד שוחרר בתנאים מגבילים וחקירתו נמשכת

יבואן נעצר בחשד להעלמת מסי יבוא של כ-10 מיליון ₪ ממכירת טבק

תושב ראשון לציון מראשון לציון, מנהלן של חברות העוסקות בייבוא מוצרים לישראל לצורך מכירתם לדיפלומטים או ייצואם מחדש לחו"ל, נעצר היום בחשד להעלמת מסי יבוא. מעצרו בא בהמשך לחקירה ממושכת, המנוהלת על ידי חקירות מכס ומע"מ ירושלים בשיתוף עם מחלקת בקרת הייבוא בבית המכס מרכז.

מהחקירה עולה החשד כי החברות שבבעלותו של קיבריק ייבאו לישראל משנת 2019 טבק לגלגול סיגריות מסוג "באלי שאג לבן", אשר עתיד היה להימכר לדיפלומטים או לייצוא, ולכן לא שולמו בגינו מיסי הייבוא. בפועל, כך על פי החשד, "זלג" הטבק לשוק המקומי ונמכר בישראל וזאת באמצעות פיצוציות, קיוסקים וסופר מרקטים באזור המרכז והצפון. אובדן ההכנסות למדינה כתוצאה מפעולה זו נעמד בכ-10 מיליון ₪.

עם פתיחת החקירה הגלויה החשד התחזק לאחר שבימים האחרונים בוצעו בדיקות מלאי מקיפות לחברות ונמצאו פערים בלתי מוסברים של מאות אלפי יחידות טבק באלי שאג לבן שחסרות. על פי הממצאים, החשוד הציג, לכאורה, מצג שאינו נכון וזאת כדי להטעות את רשויות המס במתכוון.

החשוד שוחרר בתנאים מגבילים וחקירתו נמשכת.


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן