כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

עדכון מחברת נתיבי איילון על חסימה הרמטית באיילון דרום

כל הפרטים על המועדים ומיקומי החסימות

עדכון מחברת נתיבי איילון על חסימה הרמטית באיילון דרום ממחלף רוקח ועד מחלף ארלוזורוב

בלילה שבין שני ושלישי (04-05.07.2022), מהשעה 00:00 ועד השעה 05:00 ביום שלמחרת, תתבצע חסימה הרמטית ממחלף רוקח ועד מחלף ארלוזורוב; החסימה תתבצע לאור עבודות הנדסיות להנפת קורות בגשר מודעי באיילון דרום

לאור העבודות בגשר מודעי, בלילה שבין שני ושלישי (00:00 עד 05:00 בבוקר), איילון דרום יהיה חסום הרמטית לתנועה, ממחלף רוקח ועד ארלוזורוב ולא תתאפשר היציאה במחלפים הבאים:

• בשעות אלו, איילון דרום ייחסם הרמטית ולא תתאפשר הכניסה אליו במחלף רוקח ובמחלף ההלכה
• התנועה באיילון לכיוון דרום תוסט למחלף רוקח
• הכניסה לאיילון דרום תתאפשר ממחלף ארלוזורוב

החסימה מתבצעת לאור עבודות הנדסיות להנפת קורות לרמפת הירידה מגשר מודעי לאיילון דרום, במסגרת העבודות על פרויקט ״הנתיבים המהירים" של משרד התחבורה, באמצעות חברת נתיבי איילון, הכולל הוספת נתיבי תחבורה ציבורית ושיתופית לאורך נתיבי איילון וכביש החוף. מטרת הפרויקט היא לאפשר הגעה מהירה בתחבורה ציבורית ושיתופית למוקדי התעסוקה במטרופולין תל אביב.


העבודות מתואמות עם המשטרה שתהיה נוכחת במקום ומתבצעות בשעות הלילה על מנת להקל על הנהגים ולמזער את אי הנוחות, כאשר התנועה תוסט לכבישים מקבילים.

לדרכים חלופיות, מומלץ להשתמש באפליקציית WAZE
המפה המצורפת באדיבות חברת נתיבי איילון

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן