כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

נפרסו שבילי הגישה עד החול הרטוב לבעלי כסאות גלגלים  בשלושה חופים מרכזיים בבת ים

השבילים מיועדים למבקרים המסתייעים בכיסאות גלגלים ולשימוש עגלות ילדים

נפרסו שבילי הגישה עד החול הרטוב לבעלי כסאות גלגלים  בשלושה חופים מרכזיים

 
עם בוא הקיץ ושיא עונת הרחצה השלימו צוותי העירייה את פריסתם של השבילים המובילים מהטיילת התחתונה ישירות לחול הרטוב  – כפי שהיה בעונת הרחצה הקודמת, מדובר בשבילים פריקים שהוסרו במהלך עונת החורף.
השבילים מיועדים למבקרים המסתייעים בכיסאות גלגלים ולשימוש עגלות ילדים. שבילי הגישה הותקנו בחוף הריביירה, החוף הנפרד וחוף תאיו.
 
עם פתיחתו הקרובה של חוף הסאנסט, החוף המוכרז החדש בעיר בת-ים, יהיו ארבעה חופים מונגשים ברחבי העיר.
 
שבילי ההנגשה החדשים מאפשרים לנכים העושים שימוש בכיסא גלגלים להגיע עד לקו המים באופן עצמאי, ללא תלות באדם נוסף. כמו כן, שבילים אלה יקלו על הורים המגיעים לחוף עם עגלות תינוק.
 
בנוסף,  בתחנות ההצלה בחופים אלו מצויין כיסאות נכים לצורך הנגשה למים לנוחיות המשתמשים.
 
פעולות אלה הינן חלק ממדיניות עירונית, אשר שמה דגש רב על הנגשת המרחב הציבורי לכלל הציבור. במסגרת זו ביצעה העירייה בשנים האחרונות מאות הנמכות של מדרכות לנוחות שימוש עגלות נכים ולעגלות ילדים. בכל מקום בו בוצעה הנמכה, בוצע בנוסף טיפול באבני שפה בעלי בליטות, כחלק מהנגשה בפני עיוורים וכבדי ראיה. כן הותקנו מערכות זמזמים ברמזורים שמע לכבדי שמיעה בצמתים מרכזיים.
 
 
ראש העיר, צביקה ברוט: "חופי הים המונגשים פתוחים לציבור על ידי השבילים המונגשים, הפרויקט הוא חלק ממדיניות עירונית כוללת שמטרתה לספק לכל התושבים נגישות פיזית, תרבותית וקהילתית ביתר שאת. שיהיה לכולנו קיץ מהנה ובטוח."
 
קרדיט: דוברות
 
 

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן