כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

ערב מיוחד מאוד: מופע "כישרונות מיוחדים" בבת-ים

מופע שכולו אור והעצמה לבעלי הצרכים המיוחדים  
 
ערב מיוחד מאוד: מופע "כישרונות מיוחדים" בבת-ים שהאיר את הכוחות והכישורים של אנשים בעלי צרכים מיוחדים בעיר
 
עיריית בת-ים ותושביה התרגשו לקחת חלק במופע "כישרונות מיוחדים", מופע שכולו אור והעצמה לבעלי הצרכים המיוחדים
 
 
השבוע מחלקת נכויות באגף לשירותים חברתיים בעיריית בת-ים בשיתוף פעולה עם קרן שלם, אקי"ם, אילן ועמותת שק"ל בת-ים, העלו מופע "כישרונות מיוחדים בבת-ים" בהיכל התרבות, שהיווה נקודת שיא בתחום העלאת המודעות לנושא בעיר.
בערב הוצגו מספר דוכנים עם יצירות של תושבי העיר בעלי צרכים מיוחדים, ואחר מכן עלה מופע מרגש, ובו הציגו התושבים את כישוריהם במגוון תחומים:
תחילה עלו מספר תושבים עם קטעי שירה מרגשים ובהמשך הציגו גם קטעי  נגינה ומשחק.
האירוע הכל-כך מרגש שם לו למטרה להתמקד באור, בכוח ובכישורים של אנשים עם מוגבלויות שונות במטרה לעלות את המודעות לנושא, תושבי העיר שהגיעו נהנו במיוחד וסיפרו :"קשה להסביר את העוצמות שהיו שם במילים ואפילו בתמונות, רק מי שהיה שם יכול היה להרגיש את האושר הטהור והאנרגיות שאפפו את האירוע."
אסתי אליאס מנהלת מחלקת נכויות שאירגנה את האירוע הוסיפה: "איזה כיף היה לקחת חלק באירוע חשוב כזה, מדובר באירוע שיא שמייצג את הכוחות המיוחדים שלנו פה בעיר. התרגשנו מאוד, כל הצוות לראות את ההתרגשות הגדולה והשמחה של המשתתפים." 

דןברות בת ים

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן