כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

בשבת:אירוע שבתרבות בראשון לציון

כל הפרטים על האורחים הצפויים בארוע
בשבת: אירוע שבתרבות בראשון לציון
ביום שבת הקרוב (16 ביולי) יתקיים בהיכל התרבות ע"ש מאיר ניצן אירוע שבתרבות בהנחיית איתן דנציג. בין המשתתפים האלוף (במיל') דני יתום, פרופ' גיא קליינמן ואמן החושים ערן בליזובסקי.
חודשי הקיץ מביאים איתם לא מעט אירועי תרבות לכל הגילים. בעיריית ראשון לציון עמלו רבות על מנת ליצור מגוון רחב של אירועים עבור כל התושבים בעיר. ביום שבת (16 ביולי) החל מ-11:00 בבוקר יתקיים אירוע שבתרבות בהיכל התרבות ע"ש מאיר ניצן, בהנחיית איתן דנציג.
גם הפעם בעיריית ראשון לציון הביאו אורחים מקשת רחבה של תחומים. האלוף (במיל') דני יתום יפתח את האירוע וידבר על ההתמודדות מול האיומים הביטחוניים, לאחר מכן פרופ' גיא קליינמן – מנהל מערך העיניים בבית החולים וולפסון ומומחה לניתוחי קטרקט – יסביר על החידושים ברפואת העיניים. תמי שינקמן – פרשנית פוליטית ויועצת אסטרטגית תעסוק במערכת הבחירות הקרובה ולבסוף יהנה הקהל ממופע של אמן החושים ערן בליזובסקי.
הכניסה לאירוע חופשית, מספר המקומות מוגבל.
לפרטים לחצו כאן: https://bit.ly/3yYkFwd

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן