כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מי המתחזה שמשגע את משטרת ישראל ואת תושבי חולון,בת ים וראשון לציון?

מי שנעקץ מוזמן להגיש תלונה במשטרת ישראל
מי המתחזה שמשגע את משטרת ישראל ואת תושבי חולון,בת ים וראשון לציון?
הותר לפרסום ממשטרת ישראל כי אדם ששמו רומן גומנזה מתחזה לשוטר .
שיטת העבודה שלו מאוד פשוטה ומסתבר גם מצליחה.
רומן מתקשר לאנשים הביתה בנושא הלוואה שכביכול לקחו ומבקש את מספר הקוד הסודי ופרטי האשראי כדי לעזור ושולח את התעודה הזו כדי שיאמינו לו.
מספר הטלפון שנראה בצג של עונה השיחה הוא מספר התחנה של משטרת חולון 03-5027911
מיותר לציין שכשהמשטרה מתקשרת מהטלפון הזה מופיע חסום ולעולם לא תראו את המספר הזה.
מי שנעקץ מוזמן להגיש תלונה במשטרת ישראל.

מקרה זה מצטרף למקרה אותו פרסמנו כאן ובו נחשפה שיטה לעוקץ קשישים במאות אלפי שקלים.

יחידת ההונאה של מחוז ת"א חשפה לפני כחודשיים חשדות לעוקץ קשישים בהיקפי ענק: הבטיחו לקשישים ביטוח שירות תיקונים למוצרי חשמל ועשקו אותם בהיקף מאות אלפי שקלים.

בשכנוע, בהבטחות ובאיומים הצליחה, על פי החשד, חברה שהוצגה כנותנת שירות ביטוח לתיקון מכשירי חשמל, להוציא מאות אלפי שקלים מעשרות קשישים ברחבי הארץ.

לאחר חקירה סמויה ממושכת ומורכבת, נעצרו על ידי יחידת ההונאה של מחוז ת"א ארבע חשודות תושבות חולון, וחשוד תושב אשקלון שנטלו חלק, על פי החשד, במרמה והונאה שיטתית של קשישים ברחבי הארץ ובהוצאת סכומי כסף גדולים מהם.

החקירה הסמויה החלה לפני מספר חודשים, לאחר שהגיעו תלונות מאזרחים, מרביתם קשישים בגיל 70-95, ששוכנעו בשיחות טלפון חוזרות ונשנות לרכוש שירות לתיקון מוצרי חשמל ביתיים.


על פי החשד, בתהליך שיטתי של שכנוע, ותחת איומים בפנייה להוצאה לפועל ולבית המשפט, ביצעו הקשישים העברות בנקאיות, מסירת צ'קים ואף מסירת אלפי שקלים במזומן לשליח שהגיע אל בתיהם.

תוך כדי חקירת התלונות והרחבת מסד הנתונים על ידי צוות החקירה, נחשפו קרבנות נוספים, קשישים שכלל לא ידעו שנפלו קורבן לפעילות החשודים, שהעבירו עשרות אלפי שקלים לידי החשודים.

על פי החשד הנחקר, סכומי ההונאה עומדים על מאות אלפי שקלים שהוצאו מקשישים והופקדו בידיהם של החשודים.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן