כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

הדרמה שארעה היום ברחוב יוסף ספיר בחולון

האמא יצאה לקחת פרטים מנהג שפגע בה והתינוק ננעל ברכב
הבוקר (שני) בשעה 8:37 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוק כבן חצי שנה שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו ברחוב יוסף ספיר בחולון.
משה אדלר, מוקדן ידידים שענה לשיחה, לקח פרטים, הזעיק מתנדבים והרגיע את האמא. רונן עזרן, מור לוי ועופרי ארדוש, מתנדבי סניף חולון, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את התינוק בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.
רונן מספר: "בדיוק חזרתי עם הילדים הביתה אחרי סיוע פתיחת רכב בכתובת אחרת בעיר. יצאתי מהר וראיתי במקום את האמא חסרת אונים ליד הרכב הנעול כשהוא מונע. מתברר שהאמא יצאה לרגע לקחת פרטים מרכב אחר שפגע בה, הדלת נסגרה והרכב ננעל כשהתינוק הקטן בתוכו. עם ערכת הפתיחה הורדתי את החלון ופתחתי את הרכב. האמא שהייתה בסערת רגשות שמחה מאוד והודתה לנו. זה כיף וזכות לסייע כמתנדב ידידים."
בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את המפתח תמיד בכל יציאה מהרכב • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.
קרדיט תיעוד: ידידים

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן