כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

לא תאמינו בכמה פיצויים זכתה נהגת צעירה שהתנגשה במעקה הבטיחות בגלל עמוד שנפל על הכביש

למרות התנגדות חברת הביטוח הצדדים הגיעו לפשרה
נהגת צעירה שהתנגשה במעקה הבטיחות בגלל עמוד שנפל על הכביש בראשון לציון זכתה בפיצויים בסך כ-300 אלף שקלים
.
זה קרה ביום חורפי לפני כשלוש שנים. עמוד שנפל על הכביש גרם לנהגת צעירה תושבת ראשון לציון לאבד שליטה על רכבה ולהתנגש בעוצמה במעקה הבטיחות. מיד לאחר התאונה היא הובהלה לבית החולים 'אסף הרופא', שם נמצא כי היא סובלת מכאבים בצלעות וכן ממגבלה בטווח התנועה בצוואר, בכתף ובגב. 
.
באמצעות עורכות הדין ליטל ביבר-חייקין ולירון ביבר-הררי, ממשרד עוה"ד ביבר-לקואה-חייקין-הררי, הגישה האישה תביעות לפיצויים ותגמולים מהמוסד לביטוח לאומי (המל"ל) ומחברת הביטוח שביטחה את רכבה בביטוח חובה.
.
הצעירה עמדה בפני ועדה רפואית מטעם המל"ל, אשר קבעה לה אחוזי נכות בגין מגבלה קלה בטווח תנועות הגב והכתף, אשר זיכו אותה במענק חד פעמי בסך 54 אלף שקלים. 
.
ההפתעה הגדולה חיכתה לצעירה בהמשך. על אף התנגדות חברת הביטוח לנכות שנקבעה ועל אף טענתה כי אין לנכות הרפואית שנקבעה כל השפעה על חייה של הצעירה אשר חזרה לעבוד ואף השביחה את שכרה לאחר התאונה –   הגיעו הצדדים לפשרה, לפיה, שולמו לצעירה 238 אלף שקלים, וזאת מעבר למענק אותו קיבלה מהמל"ל. 
.
בית משפט השלום בראשון לציון נתן להסכם הפשרה תוקף של פסק דין.
.
קרדיט לכתבה:עו"ד ליטל ביבר חייקין ועו"ד לירון ביבר הררי https://www.biber-law.co.il/ עוסקות בתביעות נזקי גוף וביטוח ושותפות במשרד עורכי הדין ביבר לקואה חייקין הררי, העוסק בתביעות ביטוח, נזקי גוף ודיני עבודה. 

קרדיט:לילך רז

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן