כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

דורון סלימי קיבל את אות העובד המצטיין הארצי של מד"א

צפו בסרטון קבלת הפרס

כמדי שנה, מגן דוד אדום מקיים את טקס המצטיינים השנתי בשיתוף ידיעות אחרונות במסגרת מבצע העובד המצטיין על שם נח מוזס ז"ל. המתנדבים והעובדים המצטיינים מקבלים אות הוקרה מיוחד ממנכ"ל הארגון, אלי בין – על פועלם ותרומתם לארגון.

השנה, לאחר התמודדות הארגון מול משבר הקורונה, הטקס המסורתי שב למתכונת פיזית והתקיים באודיטוריום בבניין שירותי הדם החדש של מד"א ברמלה. לאירוע, שנפתח בדברי ברכה של סמנכ״ל מינהל ורכש במד״א צביקה בנדיק, הגיעו 29 מצטייני השנה של הארגון ובני משפחותיהם, בנוכחות מנכ"ל הארגון, מנהלי המרחבים ובכירים נוספים.

עובד מצטיין מרחב איילון של מד"א דורון סלימי, בן 47 תושב ראשון לציון, עובד מצטיין ארצי מקום שני. חובש ונהג אמבולנס מעל ל-25 שנים במד"א. בנוסף, מכהן כסדרן עבודה ומסייע בניהול תחנת חולון. בעל אוזן קשבת, מסייע ומשקיע מסביב לשעון למען התחנה ואנשיה. דורון משמש חונך לנהגים צעירים ומקנה להם ידע תוך כדי מתן על היבטים של נסיעה בטוחה ומהירה לזירת אירוע, אחראי, מקצועי ואכפתי מאוד, אשר סייע רבות במיוחד בתקופת הקורונה ובעת מבצע שומר חומות.

קרדיט: דוברות מדא

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן