כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מחר תתקיים שביתה בבנק הפועלים

פרוט המועדים בהם תתקיים השביתה ואלו מחלקות יעבדו

אלפי עובדי בנק הפועלים אומרים די לאלימות ולעומסים בסניפים!
כל הסניפים ברחבי הארץ יושבתו מחר עד השעה 11:00 במחאה על האלימות והעומסים איתם מתמודדים העובדים לא תתקיים מחר (יום רביעי) קבלת קהל ולא יינתן מענה טלפוני עד השעה 11:00 בכל סניפי הבנק, מרכזי הייעוץ והמוקד הטלפוני
ארגון עובדי בנק הפועלים נוקט בצעדי מחאה נגד רצף מקרי האלימות והעומסים איתם מתמודדים עובדי הבנק. מנתוני הרשמיים של הבנק עולה כי במחצית השנה הראשונה של 2022, אירעו כ־470 מקרי אלימות (מילולית ופיזית), כאשר רק בחודש יוני החולף נרשמו כ־95 מקרי אלימות נגד עובדי הבנק.
במסגרת המחאה, כל 180 סניפי הבנק מצפון ועד דרום, מרכזי הייעוץ והמוקד הטלפוני יהיו סגורים מחר יום רביעי 27.7.2022 עד השעה 11:00 לקבלת קהל ולמענה טלפוני. צעדי המחאה באים בהמשך לפניות חוזרות ונשנות מצד ארגון העובדים להנהלת הבנק לטיפול בתופעה המדאיגה, ובעקבות העובדה שההנהלה החליטה להימנע מלנקוט בפעולה בנושא זה. הפנייה הראשונה להנהלת הבנק, בו התריע ארגון העובדים על העומסים ועל האלימות, הייתה כבר לפני כחצי שנה.
בתקופה האחרונה, חלה החרפה ניכרת בעומסי העבודה איתם מתמודדים הבנקאים בעקבות הקיצוצים שמבצעת הנהלת הבנק במצבת כוח האדם במערך הסינוף, זאת בזמן שכמות הלקוחות והמשימות הולכת וגדלה. עומסי העבודה בסניפים גורמים בלית ברירה, לפגיעה באיכות השירות הניתן לציבור וכתוצאה מכך מובילים גם לאירועי אלימות מצד לקוחות אשר אינם שבעי רצון מאופן הטיפול או מפרק הזמן בו הם נדרשים להמתין בסניף בכדי לקבל שירות.
חרף המצב החמור, בכוונת הנהלת הבנק ליישם דווקא בעת הזו תוכנית קיצוצים נוספת ודרמטית שתביא לגידול נוסף בעומסים וכתוצאה מכך עלולה גם להוביל להסלמה נוספת במקרי האלימות.
רוני גרפונקל, יו"ר ארגון עובדי בנק הפועלים: "התרענו ללא הרף בפני הנהלת הבנק, כי הקיצוצים שהיא מבצעת בכוח האדם גורמים לעומסים חמורים ומשפיעים באופן ישיר גם על מקרי אלימות נגד הבנקאים, שעושים את המיטב בתנאים המאתגרים. לצערנו, תרחיש זה מתממש ומידי יום עובדי הסניפים ונותני השירות מתמודדים עם יחס מזלזל ומשפיל ומקרי אלימות. מקרים אלה חייבים להיפסק ועל הנהלת הבנק לשים את ביטחון העובדים בראש סדר העדיפויות שלה".

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן