כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

שוטרי תחנת ראשון לציון היו בהלם כשתפסו את רכב החברה בו היו שני תושבי חולון

לאחר שהרכב התחמק במחסום השניים נעצרו

שוטרי תחנת ראשון לציון ניו בהלם שתפסו את רכב החברה בו היו שני תושבי חולון-לאחר שהרכב התחמק במחסום השניים נעצרו.

התביעה המשטרתית הגישה השבוע בתום חקירה מואצת בתחנת ראשון לציון ,מספר כתבי אישום נגד שני תושבי חולון שביצעו עבירות סחר בסמים בסוף השבוע באמצעות רכב חברה בה הם עובדים

שוטרי תחנת ראשון לציון שביצעו מחסום שגרתי ברחוב חיים הרצוג בראשון לציון הבחינו כי רכב שהגיע לכיוונם סטה ממסלולו על מנת שלא להיבדק על ידם במחסום, השוטרים החלו במעקב אחרי הרכב וכעבור זמן קצר עצרו השוטרים את החשודים.

בחיפוש שביצעו השוטרים ברכב, מצאו השוטרים כ-100 קופסאות ממותגות ובתוכם חומר חשוד כסם מסוג קאנביס במשקל כולל של כ – 3 קילו.

בתוך כך,עצרו השוטרים לחקירה את שני יושבי הרכב – תושבי חולון בשנות השלושים לחייהם ובתום חקירתם נכלאו.


כאמור ,מחקירה מאומצת שבוצעה ביחידה החוקרת תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים עלה כי החשודים עובדים במהלך השבוע בחברת לשיווק מוצרי חשמל ומשתמשים ברכב החברה בסופי השבוע לצרכי סחר בסמים עד לבית הלקוח באזור המרכז באמצעות אפליקציית הטלגרם .

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בבית המשפט, עם סיום החקירה וגיבוש תשתית ראייתית הוגשו השבוע נגד החשודים מספר כתבי אישום על ידי יחידת התביעות המשטרתית במחוז המרכז .

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן