כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

כל הפרטים על הארוע ברחוב שבטה בחולון

צפו בסרטון החילוץ הדרמטי

הבוקר (חמישי) בשעה 10:06, קיבל אחמ"ש מוקד מרכז, נתנאל איינהורן, קריאה במוקד ידידים אודות חמישה כלבים שננעלו בשגגה ברכב, ברחוב שבטה בחולון.

ליאור לוי – אחראי מתנדבים סניף חולון בת ים, נענה לקריאה והגיע במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותו חילץ ליאור את חמשת הכלבים בשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

ליאור מספר: "הבוקר התקבלה קריאה על חמישה כלבים שננעלו ברכב. הייתי בסמוך למקום ומיהרתי לכתובת. תוך שש דקות מקבלת האירוע במוקד, חילצתי את חמשת הכלבים בשלום. מתברר כי המטפל של הכלבים הניע את הרכב, הכניס אותם, ובשעת סגירת הדלת, אחד הכלבים לחץ על כפתור הנעילה. זו זכות גדולה לחלץ בעלי חיים, ובפרט חמישה כלבים בבת אחת. זו תחושה מדהימה. הכלבים נבחו משמחה."

בארגון ידידים שבים וקוראים לאזרחים שלא להשאיר חסרי ישע ברכב לבד, גם לא לרגע, מחשש לנעילה • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית מכל טלפון.

קרדיט תיעוד: ידידים

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן