כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

הותר לפרסום: שני צעירים מחולון הותקפו באמצעות מוט ברזל וגז פלפל

מדובר בנסיבות חמורות, קשות, שקשה להעלות את הדעת הצדקה כלשהי לביצוען."

הותר לפרסום: שני צעירים מחולון הותקפו באמצעות מוט ברזל וגז פלפל

המשטרה הגישה כתב אישום כנגד תושב גן יבנה בגין איומים כלפי תושבת גבעתיים ותקיפת שני צעירים בחולון על רקע היותם אוהדי קבוצת כדורגל מתחרה בלבד.

באירוע הראשון שהתרחש בחולון בנובמבר 2022, תקפו החשוד ואחרים באמצעות מוט ברזל וגז פלפל, שני צעירים שהינם אוהדים של קבוצה מתחרה ואף גרמו נזק לרכבם. הצעירים שנפצעו באורח בינוני וקל פונו לקבלת טיפול רפואי.

באירוע השני מהחודש שעבר, איים החשוד על תושבת גבעתיים בכך שהדביק על תיבת הדואר בבית מגוריה, מדבקה המזוהה עם קבוצת כדורגל ובה איום לפגיעה באלימות.

מחקירת המשטרה שהתנהלה ביחידה לחקירת פשעים (יל"פ) במרחב איילון, התברר כי הרקע לאירועים הינו יריבות בין ארגוני אוהדי קבוצות כדורגל שונות.

עם התקדמות החקירה, הצליחו חוקרי המשטרה, תוך שימוש באמצעי חקירה מתקדמים ויכולות פורנזיות, להתחקות אחר החשוד העיקרי בשני האירועים והוא נעצר לחקירה.


מעצרו של החשוד, תושב גן יבנה בן 24, הוארך בבית המשפט מעת לעת. בהחלטתה על הארכת מעצרו של החשוד ציינה השופטת אמסלם-גלבוע: "מטבעו של אולם זה להכיל אירועים אלימים, פליליים שונים ומגוונים, אך כאשר מדובר באירוע שכל כולו שנאה על רקע של אהדה לקבוצה זו או אחרת – הרי שמדובר בנסיבות חמורות, קשות, שקשה להעלות את הדעת הצדקה כלשהי לביצוען."

עם סיומה של החקירה כאמור, הגישה יח' התביעות במחוז ת"א כתב אישום כנגד החשוד וכן ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

מצ"ב תמונות, קרדיט: דוברות המשטרה.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן