כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

הותר לפרסום:זה מה שקרה באחד המרכזים בחולון

לא כך חשב הצעיר החולוני לסיים את הערב-כל הפרטים בכתבה

הותר לפרסום:זה מה שקרה באחד המרכזים בחולון

פרקליטות מחוז ת"א פלילי הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד תושב חולון לאחר שדקר אדם שהעיר לו על עוצמת המוזיקה שהוא וחבריו שמעו.

מכתב האישום שהגישה עו"ד קארי קסה עולה כי בין הנאשם לבין המתלונן קיימת הכרות שטחית, כאשר באחד מימי שבת האחרונים שהו השניים כל אחד עם חבריו, באחד המרכזים בחולון. אז ניגש המתלונן אל הנאשם וחבריו, וביקש שינמיכו את עוצמת המוזיקה שבקעה מרמקול השייך להם, אך אלו סירבו לבקשה. על רקע המתואר ניצת וויכוח בין הנאשם למתלונן, שכלל חילופי צעקות ובמהלכו המתלונן השליך גרעינים לעברו של הנאשם. בתגובה לכך, הנאשם אמר למתלונן "חכה לי פה אני אחזור" והלך מהמקום. בחלוף כ-20 דקות לערך, חזר הנאשם למקום כשהוא מצויד בסכין גדולה ולאחר החלפת מהלומות בין השניים דקר באמצעותה את המתלונן, בחזהו ובאזור המפשעה ברגלו הימנית.

כתוצאה מהאירועים  נזקק המתלונן לטיפול רפואי דחוף ואושפז למשך  חמישה ימים בבית החולים. לאחר יממה מיום שחרורו חזר המתלונן לאשפוז בשל הרעה במצבו.

בבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה במקביל ציינה עו"ד קסה כי: "מעשיו של המשיב והתנהלותו, מעידים על אדם שנשקפת ממנו מסוכנות גבוהה, נוכח העובדה כי מדובר בהתפתחות קשה שהיה באפשרותו לעצור בקלות, במספר צמתים לאורך האירוע. תחת זאת, המשיב בחר להסלים את האירוע, הלך והצטייד בסכין גדולה וחזר כדי לחדש את העימות עם המתלונן, בחר להשתמש בסכין, ודקר באמצעותה את המתלונן במפשעתו והמשיך וחתר למגע עם המתלונן אשר ניסה לברוח מפניו, ושב ודקר את המתלונן בשנית בחזהו, ומעשיו הופסקו רק לאחר שהורחק בכוח מהמקום על ידי אחר."

לנאשם יוחסו עבירות של חבלה בכוונה מחמירה והחזקת סכין שלא כדין.


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן