כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

משרד הבריאות מזהיר את הציבור מצריכה ומרכישה של המוצר הזה המיועד להחלקת שיער

כל הפרטים בחדשות goitem

משרד הבריאות מזהיר את הציבור מצריכה ומרכישה של המוצר crystal professional, המיועד להחלקת שיער שמכיל חומצה גליאוקסילית ומשווק ללא רישיון ממשרד הבריאות

הציבור מתבקש להימנע מלעשות שימוש במוצר crystal professional (קריסטל פרופשיונל) שמשווק ללא רישיון ממשרד הבריאות. בנוסף, המוצר מכיל חומצה גליאוקסילית, שעלולה לגרום לתופעות לוואי חמורות בהחלקות שיער.
כזכור, לאחר בחינה של ועדת מומחים שהקים המשרד, הוחלט לבטל את הרישיונות לתמרוקים להחלקות שיער שהכילו חומצה גליאוקסילית, וזאת לאחר שנמצא קשר בין השימוש בהם לבין מקרים של אי ספיקה כלייתית.

משרד הבריאות מזהיר את הציבור כי שימוש במוצרים שלא קיבלו רישיון משרד הבריאות או שימוש במוצרים שלא על פי תנאי רישיונם עלול להזיק לבריאות הציבור. יש לבדוק היטב כי התמרוקים בהם נעשה שימוש הינם תמרוקים מאושרים בלבד שאינם מכילים חומרים נוספים שהרכבם לא נבדק ובטיחותם לא ידועה.

ניתן לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות במאגר התמרוקים את קיומם של רישיונות לתמרוקים ואת מטרת השימוש המאושרת, מצ"ב קישור למאגר התמרוקים.
https://www.health.gov.il/Subjects/PharmAndCosmetics/Cosmetics/Pages/tamruk_start.aspx
לבירורים ומידע נוסף ניתן לפנות למוקד קול הבריאות (5400*).

קרדיט :משרד הבריאות


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן