כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

בוקר יום העצמאות בראשון לציון

מסע אופניים לכל המשפחה יעבור ברחבי העיר- כל הפרטים בחדשות ראשון לציון goitem

בבוקר יום העצמאות: מסע אופניים לכל המשפחה יעבור ברחבי העיר

עיריית ראשון לציון תקיים בבוקר יום העצמאות, זו השנה השנייה, מסע אופניים ללא תשלום שיעבור ברחבי העיר. המסע מתאים לכל המשפחה ואורכו כ-10 ק"מ, כשנקודת הזינוק והסיום תהיה בבית מכבי. בסיום המסע צפוי הפנינג עם שלל פרסים והגרלות. ראש העירייה, רז קינסטליך: "בשנה שעברה התחלנו ביום העצמאות במסורת נהדרת ואני שמח להמשיך אותה גם השנה. הרוכבים יזכו לראות את יופייה של העיר שלנו, ואני מזמין את כולם להגיע לפעילות ספורטיבית לכל המשפחה״

בבוקר יום העצמאות (רביעי, 26.4), תקיים עיריית ראשון לציון מסע אופניים שיעבור ברחבי העיר. המסע ייצא לדרך מבית מכבי (רח' גולדה מאיר 21), שם תהיה גם נקודת הסיום. המסלול הוא נגיש ומותאם לכל המשפחה, כשאורכו הוא כ-10 ק"מ. בסיום המסע יתקיים הפנינג עם מתחם מופעי אקסטרים של מיטב הרוכבים בישראל, מתקני רכיבה אקטיבית לילדים, שלל פרסים והגרלות.

שעת הכינוס בבית מכבי הינה 07:00 בבוקר, וההזנקה תהיה בשעה 09:00. נקודת הסיום באזור השעה 11:00. להלן רשימת הרחובות שייחסמו בעקבות המסלול: גולדה מאיר, לוי אשכול, ההסתדרות, שד' יצחק רבין, שד' חיים בר-לב, גדולי ישראל, שד' בן גוריון, ישראל גלילי וחסידי אומות העולם.

ניתן יהיה לשריין אופניים וקסדה על בסיס מקום פנוי וכנגד תעודה מזהה בלבד, בלינק בכתובת: https://greenbook.co.il/qs/do/11135/8219. יש להדפיס את האישור שיתקבל ולהציגו בבוקר האירוע.


ראש העירייה, רז קינסטליך: "בשנה שעברה התחלנו במסורת נהדרת ליום העצמאות, ואני שמח שמסע האופניים יתקיים גם השנה. המסע יעבור ברחבי העיר והרוכבים יזכו לראות עד כמה העיר שלנו יפה. אני מזמין את כולם לקחת חלק בפעילות ספורטיבית מהנה לכל המשפחה".

קרדיט:עיריית ראשון לציון

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן