כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מתנדבי איחוד הצלה סניף ראשון לציון

חגיגות יום העצמאות ה-75 למדינת ישראל ובסימן 140 שנה לעיר, בעבור גני הילדים בעיר

מתנדבי איחוד הצלה מסניף ראשון לציון השתתפו הבוקר בחגיגות יום העצמאות ה-75 למדינת ישראל ובסימן 140 שנה לעיר, בעבור גני הילדים בעיר

הבוקר (שישי) ערכו מתנדבי איחוד הצלה מסניף ראשון לציון מיצג של כלי הארגון (אמבולנס, רכב שטח ואופנולנס) בחי כיף בראשון לציון.

במיצג שהתקיים כחלק מאירועי העיר ראשון לציון לכבוד יום העצמאות ובסימן 140 שנים לעיר, הציגו המתנדבים לילדי הגנים בעיר ולהוריהם, את יכולות הארגון, אפשרו להם לעלות על הכלים להצלת חיים והסבירו להם על איחוד הצלה, פעילותו והחשיבות להתנדבות למען הקהילה.

שלומי בן-עמי – ראש סניף איחוד הצלה בראשון לציון מסר: "אני רואה ערך חשוב במעלה להנגיש את פעילות המתנדבים לתושבי העיר הצעירים, אין לי ספק כי זו חוויה נהדרת בעבור הילדים שלא בכל יום זוכים לעלות על אמבולנס ולהכירו מקרוב. אני מבקש להודות למתנדבים שהגיעו לסייע: דנה דיקר, אנדראה קאופמן, ירון לוין ונועה ביטון בתפעול המיצג היום."

קרדיט:איחוד והצלה


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן