כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

שלומי לחיאני השיק את קמפיין הבחירות שלו לראשות העיר בת ים: "חוזר באהבה"

ראש העיר בת ים לשעבר שלומי לחיאני השיק השבוע את קמפיין הבחירות שלו לראשות העיר תחת הכותרת "שלומי חוזר באהבה".

שלומי לחיאני השיק את קמפיין הבחירות שלו לראשות העיר בת ים: "חוזר באהבה"

ראש העיר בת ים לשעבר שלומי לחיאני השיק השבוע את קמפיין הבחירות שלו לראשות העיר תחת הכותרת "שלומי חוזר באהבה". תושבים רבים לא נותרו אדישים והציפו ביממה האחרונה את עמוד הפייסבוק שלו בתגובות תומכות.

לחיאני על המגרש: ראש העיר המיתולוגי של בת ים נערך להתמודדות בבחירות לראשות העיר שיתקיימו באוקטובר. לחיאני צפוי להתמודד לתפקיד בו כיהן בעבר במשך מספר קדנציות רצופות.

בהודעה שפרסם לתושבי העיר כתב לחיאני: "לצערי העיר אינה במצב בו השארתי אותה – ולא לטובה. נושאים חשובים כמו ניקיון, ביטחון אישי, שגשוג לעסקים, דיור לקשישים ולצעירים אשר אין ידם משגת לגור כאן עם המחירים המוטרפים של הדירות – כל אלו הוזנחו. אירועי תרבות אשר הזניקו את בת ים והפכו אותה לעיר מבוקשת – ננטשו וכיום המדיניות העירונית נעדרת חזון. כל אלו לצד כמובן תושבי בת ים המבקשים בכל הזדמנות כי אחזור, גרמו לי להציע את עצמי שוב לשירות הציבור".

לחיאני התייחס גם לפרשה המשפטית שנקשרה בשמו ואשר הביאה להפסקת כהונתו כראש העיר: "בשנה הראשונה לכהונתי קיבלתי הלוואות מחברים אשר חלקם היו עובדי עירייה וחלקם אנשי עסקים בעיר. הלוואות אלה הכניסו אותי למצב של ניגוד עניינים, דבר האסור לפי החוק. כל ההלוואות דווחו וחקירת המשטרה העלתה כי לא עשיתי דבר תמורתן. על כך הורשעתי בהפרת אמונים ללא רכיב מרמה".


לחיאני הדגיש: "מעולם לא לקחתי ולא הואשמתי בגניבה ולו בשקל אחד – מהקופה הציבורית. שופטי הערכאה הראשונה סברו שאין מקום לגזור עליי מאסר בפועל, אולם הפרקליטות ערערה לבית המשפט המחוזי שגזר עליי 8 חודשים לריצוי בפועל. לקחתי אחריות, הפקתי את הלקחים והנחתי את האירוע המצער מאחוריי".

במהלך היום הפך פוסט ההתמודדות לויראלי ברשתות החברתיות ורבים הביעו תמיכה בהתמודדות. "בת ים היא לא בת ים בלעדיך" כתבה נעמי שטרת תושבי העיר, "עוול גדול נעשה לך" כתבה ירדנה נאמן ותושבת בשם ויקי אמסלם כתבה "חיכיתי שתחזור בהצלחה רבה". גם כוכב הרשת דניס צ'רקוב פרגן באיחולי הצלחה. בסך הכל נרשמו מאות תגובות תמיכה בפוסט בתוך יממה אחת בלבד.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן