כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

למצוא את המתווך הטוב בבת ים

מדד המתווכים של אתר madlan קבע:אלו משרדי התיווך הטובים ביותר לשנת 2023

למצוא את המתווך הטוב ביותר בבת ים

מדד המתווכים של madlan קובע:

אלו הם משרדי התיווך המובילים בבת ים לשנת 2023

מדד המתווכים של madlan הוא מדד אובייקטיבי ובלתי תלוי המדרג את משרדי התיווך המובילים בישראל

טל קופל, מנכ"ל madlan: "מדד המתווכים מתבסס על מחקר ונתוני שטח, ומטרתו שהישראלים לא יהיו אובדי עצות בבחירת מי שמלווה אותם בעסקה הגדולה בחייהם. זו השנה הרביעית ש-madlan לוקחת על עצמה לייצר ולשקף לציבור סטנדרט בלתי תלוי ואובייקטיבי בכל מה שקשור לבחירת המתווך הנכון, תוך שהיא מצביעה על משרדי התיווך והמתווכים המובילים בכל עיר ואזור"


למרות שרבים נעזרים בשירותיהם בכל מה שקשור לקניית, מכירת, שכירה או השכרת דירה, עבודת המתווכים בישראל עדיין שנויה במחלוקת. הולך וגובר הצורך במדד איכותי, שייתן פריזמה רחבה ומקצועית על עבודתו של המתווך – וכאן נכנסת madlan לתמונה.  

מדד המתווכים, אותו השיקה החברה לפני ארבע שנים, מדרג את משרדי התיווך ואת המתווכים בישראל, ומטרתו היא לספק למוכרי ורוכשי הדירות בישראל כלי תומך בבחירת מתווך מקצועי ואמין אשר ילווה אותם בתהליך. מדד המתווכים, שסקר השנה כ-30 ערים ואזורים ברחבי הארץ, נותן ללקוחות הפוטנציאליים את האפשרות להבין ולבחור מי המתווך שמטפל בעניינם, וכיצד הניסיון והמקצועיות שלו באים לידי ביטוי מול מתווכים אחרים באזור. הפרמטרים העיקריים הנבחנים במדד המתווכים של ישראל מתבססים על מחקר איכותי וסטים מדידים של קריטריונים שונים ואובייקטיבים, כגון כמות העסקאות של כל משרד, היקף הפעילות ומספר הנכסים המטופלים בבלעדיות.  

השנה מתייחס המדד ל-31 ערים ויישובים בפריסה נרחבת: בת ים, ת"א-יפו, חיפה והקריות, ירושלים, רעננה, חולון, ראשון לציון, באר שבע, נתניה, הרצליה, פתח תקווה-רמת גן, אזור השומרון, חדרה והסביבה, עמק יזרעאל, עוטף עזה ועוד. המידע מפורסם בשקיפות באתר מדלן וזמין בחינם לכל המעוניין.

אלו המשרדים שקיבלו את הדירוג הגבוה ביותר בבת ים על פי המדד:

ארמון שיווק ויזמות נדל"ן בע"מ, רימקס פלטינום – REMAX Platinum, רימקס אקטיב בת ים, אייל לבקוביץ, המרכז הישראלי לנדל"ן, Keller Williams בת ים, שירי נועה חסון נדל'ן ויזמות, MG נדל"ן, זמיר נדל"ן ברוקר חולון, רי/מקס סנטר RE/MAX CENTER

אלו המתווכים שקיבלו את הדירוג הגבוה ביותר בבת ים על פי המדד:

מתן עזרא, שירי נועה חסון, אילון דרעי, יוסי זמיר, אייל לבקוביץ, אמיל חנימוב, יורי וולוסוב, ארסן איסחקוב, דניס פודולסקי וארתור פולטוב

לדברי טל קופל, מנכ"ל madlan, "לאור הגידול העצום בתחום התיווך בישראל, מדד המתווכים נותן מענה לצורך אמיתי שקיים בתחום. בחירת מתווך מתאים היא חלק חשוב מאוד בתהליך מציאת בית, במיוחד בשוק הישראלי, ומדלן לקחה על עצמה לייצר סטנדרט בכל מה שקשור לבחירת המתווך הנכון עבור לקוחותיה. המדד של madlan הוא מדד אובייקטיבי ובלתי תלוי, שנערך בעזרת מחקר מעמיק של האנליסטים שלנו והתבססות על נתוני שטח.

"מאז הקמתה ב-2012 madlan שואפת להפוך את שוק הנדל"ן הדינמי והמורכב לשקוף, הוגן ופשוט יותר עבור כל הצדדים. מדד המתווכים הוא נדבך נוסף בפתרון הכולל שמציעה madlan, כלי תומך החלטה בתהליך עבור קונים, מוכרים ומשקיעים כאחד. המדד מצביע על המקצועיים והטובים ביותר בענף בכל עיר ועיר בישראל, כך שמעכשיו הישראלים לא יהיו אובדי עצות בבחירת המתווך שילווה אותם בעסקה הגדולה בחייהם".

מנכ"ל מדלן, טל קופל (צילום: אורית פניני).

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן