כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מחפשים עבודה? חושבים על שינוי תעסוקתי? עיריית ראשון לציון דואגת לכם

עיריית ראשון לציון ומרכז הזדמנות – מרכז התעסוקה של המינהל לשילוב חברתי, בשיתוף עם משרד הרווחה ומשרד העבודה, יקיימו שבוע תעסוקה מיוחד וללא תשלום לתושבות ולתושבי העיר

מחפשים עבודה? חושבים על שינוי תעסוקתי? עיריית ראשון לציון דואגת לכם

עיריית ראשון לציון ומרכז הזדמנות – מרכז התעסוקה של המינהל לשילוב חברתי, בשיתוף עם משרד הרווחה ומשרד העבודה, יקיימו שבוע תעסוקה מיוחד וללא תשלום לתושבות ולתושבי העיר. בשבוע המיוחד, שיתקיים בין התאריכים 11-14 ביוני, יהיו מגוון הרצאות בנושאי כתיבת קורות חיים, זכויות עובדים, הכשרות, בינה מלאכותית, חשיפה למשרות שונות ועוד. ראש העירייה, רז קינסטליך: "לאורך כל השנה אנחנו פועלים רבות לקידום ולעידוד תעסוקה וערוכים לסייע במתן כלים למציאת תעסוקה הולמת. אני מזמין את כולם לבוא ולקחת חלק בפעילויות המגוונות בשבוע התעסוקה המיוחד שלנו, ולקבל סיוע והכוונה משלל מרצים ומעסיקים מנוסים"

מחפשים עבודה? חושבים על שינוי תעסוקתי? רוצים להתקדם? עיריית ראשון לציון ומרכז הזדמנות – מרכז התעסוקה של המינהל לשילוב חברתי, בשיתוף עם משרד הרווחה ומשרד העבודה, יקיימו שבוע תעסוקה מיוחד לתושבות ולתושבי העיר.

במסגרת שבוע התעסוקה, שיתקיים בין התאריכים 11 ל-14 ביוני, יתקיימו הרצאות במגוון נושאים שיועברו על ידי אנשי מקצוע ושיעניקו למשתתפים כלים במגוון רחב של נושאים מעולם התעסוקה. בין היתר: מיומנות כתיבת קורות חיים (כולל באנגלית), בניית תדמית אישית, זכויות עובדים במקום העבודה, הכשרות מקצועיות, השפעתה של בינה מלאכותית, חשיפה למשרות שונות ועוד.

כל ההרצאות ללא תשלום, אך יש להירשם מראש בלינק: https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/d510bc


ראש העירייה, רז קינסטליך: "לאורך כל השנה אנחנו פועלים רבות לקידום ולעידוד תעסוקה וערוכים לסייע במתן כלים למציאת תעסוקה הולמת. שבוע התעסוקה המיוחד יאפשר לתושבות ולתושבים לדעת יותר על הזכויות שלהם וכיצד למצות אותם, יחשוף אותם למשרות שונות ויעזור לממש את הפוטנציאל התעסוקתי של המעוניינים בכך. אני מזמין את כולם לבוא ולקחת חלק בפעילויות המגוונות ולקבל סיוע והכוונה משלל מרצים ומעסיקים מנוסים".

מ"מ וסגן ראש העירייה, מחזיק תיק הרווחה, מוטי עג'מי: "אני מזמין את התושבות והתושבים שמחפשים עבודה או אפיק תעסוקתי חדש, להגיע לשבוע התעסוקה המיוחד שלנו ולקבל הכוונה ללא כל תשלום. לאורך כל השנה, מרכז הזדמנות שפועל במינהל לשילוב חברתי, מציע מגוון שירותים ללא כל עלות, ואני קורא לכל תושב שצריך סיוע, הכוונה ומימון שינוי תעסוקתי להגיע אלינו".

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן