כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מקדישים זמן לסבתא וסבתא

קבוצת המנהיגות 'נטועים' בבת-ים בפרויקט מרגש

מקדישים זמן לסבתא וסבתא: קבוצת המנהיגות 'נטועים' בבת-ים בפרויקט מרגש

קבוצת המנהיגות 'נטועים' בבת-ים, מבית המדרש 'ממזרח שמש' שפועלת במרכז הצעירים "בתיה" הקימה את פרויקט – "בונים דורות". במסגרת הפרויקט, נפגשו צעירים בת-ימים עם הסבים והסבתות שלהם בטרמינל העיצוב בעיר, שם בין היתר הועברה להם גם סדנת נגרות.

בסדנה, הם למדו טוב יותר אחד על השני, התגבשו, הכינו יחד תוצר משותף מחומרי עץ ממוחזרים, יצרו רהיטים והכי חשוב זכו לזמן איכות של סבתות, סבים, נכדות ונכדים.

הרעיון הובא על ידי חברי הקבוצה 'נטועים', אשר היה להם חשוב שלצעירים יהיה זמן איכות יחד עם הסבים והסבתות שלהם. צורך זה עלה כיוון שהרגשתם של הקבוצה הייתה שמפגש באופן שוטף לא מצליח לבוא לידי מימוש בשגרה העמוסה כל כך.

'נטועים' – גאווה מקומית, מבית המדרש 'ממזרח שמש' של 'כל ישראל חברים' היא תכנית מנהיגות לצעירים. לתכנית 'נטועים' נבחרים סטודנטים בני מקום, הרואים את מרכז חייהם במקום בו גדלו.


הסטודנטים, הזוכים במלגת לימודים, משתתפים בקבוצה לומדת ובסדנאות מנהיגות והעשרה, כבסיס ליזמות קהילתית ולעשייה חברתית. 'נטועים' מכשיר כל שנה, כ- 200 מנהיגים צעירים ב- 13 רשויות.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן