כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

דרמה גדולה בבת ים

תינוק כבן חודשיים ננעל בשגגה ברכב לעיני אמו

הלילה (בין חמישי לשישי) בשעה 00:37, התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוק כבן חודשיים שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו, ברחוב מקס נורדאו בבת ים.

מנהל סניף בת ים חולון, מוטי עמר, נענה לקריאה, הגיע במהירות ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותו חילץ את התינוק בזריזות ובשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

מוטי מספר: ״אמנם שעת לילה מאוחרת, אבל לשמחתי הייתי במרחק ארבעה בניינים מכתובת האירוע. תוך כחצי דקה הגעתי, וראיתי את האמא עומדת בסמוך לרכב הנעול, כשהתינוק עדיין ישן בכסא הבטיחות. מיד התחלתי בפעולות החילוץ, ועד מהרה הצלחתי לפתוח את הדלת. האמא נדהמה ממהירות הסיוע, ושיבחה את התושיה לסייע בשעת לילה מאוחרת. זו מטרת הארגון שלנו, להיות זמינים בכל שעות היממה למתן סיוע אזרחי בזמן המועט ביותר״.

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לאמץ כלל מפתח – קחו עמכם את מפתח הרכב תמיד • במקרה של נעילת רכב יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

קרדיט תיעוד – ידידים


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן