כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

יו״ר הקואליציה אופיר כץ מודיע על הצעדים למיגור תופעת ההתעללות בפעוטות

מתי יוכנסו מצלמות און ליין למעונות ומתי יורחב חוק המצלמות לגני 3-6*?

יו״ר הקואליציה אופיר כץ מודיע על הצעדים למיגור תופעת ההתעללות בפעוטות: הכנסת מצלמות און ליין למעונות והרחבת חוק המצלמות לגני 3-6*

הקואליציה תוביל תיקון לחוק המצלמות בו לראשונה:

  • יוכנסו מצלמות און ליין למעונות 0-3
  • דגימת מצלמות קבועות על ידי נציגות הורים פעם בחודש
  • חובת התקנת מצלמות קבועות בגני ילדים בגילאי 3-6
  • תקופת שמירת הצילומים במצלמות הקבועות יגדלו ל- 60 יום

יו״ר הקואליציה כץ:
היום אני מודיע על צעד חדש, צעד משמעותי שבתקווה ימגר את מכת המדינה הזו שאנו מתמודדים איתה. זו הדרך היחידה לעקור את הזוועות האלו מהשורש, מקרה כמו אילת יכל להמנע, המקרים הבאים יכולים להמנע, אם תהיה פה בקרה אמיתית. הגיע הזמן לפתרון אמיץ ואמיתי, ואני אקדם אותו.

מטה המאבק למען הילדים: אנו מברכים את יו"ר הקואליציה, ח"כ אופיר כץ על צעדיו למיגור תופעת ההתעללות בגנים. אנחנו דורשים משר החינוך יואב קיש לפעול באופן מידי לתיקון חוק המצלמות ולהוכיח כי ילדי הגנים הם בעדיפות עליונה
לאורך השנים מטה המאבק חשף עוד ועוד מקרים ברחבי הארץ של ילדים שנפגעו במסגרות חינוכיות: בגיל הרך ובגני העירייה. לצד מטה המאבק יו"ר הקואליציה פעל לקדם חקיקה שתעסוק באופן מידי בהחמרת הענישה לאור העובדה כי הענישה בעבירות אלו היתה מקלה ורבות מהן יצאו בעסקאות טיעון מגוחכות.
אנחנו דורשים משר החינוך – יואב קיש להיענות באופן מידי לתיקון חוק המצלמות כפי שמוצג בתוכניתו של יו"ר הקואליציה, לאור העובדה שהפיקוח כשל באוקטובר האחרון להגן על הילדים בגן של אילנה קובר. באם הפיקוח היה פותח מצלמות, ייתכן וכבר אז הסבל הרב היה נמנע מהילדים.
ראוי לציין כי מערכת המשפט כבר פועלת רבות להחמרת הענישה עם מתעללות בחסרי ישע ואף פרקליט המדינה פועל בעצמו למיגור התופעה עם פרסום הנחית פרקליט המדינה במה שהם מכנים "תיקי גננות".
מטה המאבק למען הילדים: מי שאמור יותר מכל לשמור על בטחונם של הילדים, משרד החינוך, מדשדש מאחור ולא מביא את התוצאות. יש באופן מידי לאמץ את התכנית של יו"ר הקואליציה ח"כ אופיר כץ ולתקן את חוק המצלמות"

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן