כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

לקראת יום האימוץ הראשון בבת-ים

מהו גזע הכלבים הפופולארי בעיר?

לקראת יום האימוץ הראשון בבת-ים: מהו גזע הכלבים הפופולארי בעיר?

עיריית בת-ים מזמינה אתכם ליום האימוץ הראשון בעיר, בשיתוף "פלפל"- כפר הסטודנטים של עמידר. האירוע ייערך ב16.6, יום ו', בגינת הגיבורים ברובע עמידר, החל מהשעה 10:00 ועד השעה 14:00.

בת-ים היא עיר שמחבקת בעלי חיים לאורך כל השנה ודואגת לשלומם. בשנים האחרונות נפתחו מספר גינות כלבים ברחבי העיר, לצד התקנת מתקנים ייעודיים בחוף הכלבים. השבוע ייערך יום האימוץ הראשון בעיר,

בו יהיה ניתן לאמץ כלבים וחתולים. בתוכנית: הפנינג אימוץ לצד מוזיקה, מאלף מקצועי, ציוד לבעלי חיים והפתעות נוספות.

במחלקה הווטרינרית מבקשים להזכיר כי לצד עונת הקיץ, יש להגיע ולחסן את כלבכם בחיסון הכלבת השנתי, וכי בנושא מתבצעת אכיפה מקיפה נגד בעלי כלבים שכלבם אינם מחוסן\ אינו בעל שבב.


בבת ים רשומים למעלה מ- 8,300 כלבים, כאשר הרוב המכריע מעורבים:

מעל ל- 120 רועה בלגי, כ- 400 שיצו, מסוג כלבי מלטז יש כ- 192 כלבים, 283 יורקשייר טרייר, 249 כלבי צ׳יוואואה, 31 כלבים מסוג קוקר ספנייל, 85 רועה גרמני, 119 כלבי פיטבול, 26 כלבי קורגי, 166 מסוג פודל, 254

כלבים מסוג פומרניאן, 67 מסוג בולדוג צרפתי, 102 האסקי סיבירי, 21 מסוג דוברמן, כ- 10 רוטווילר, 6 כלבי רידג׳בק תאילנדי ו- 35 כלבים מסוג פאג סיני.

הווטרינרית העירונית, קורל פרי: "בואו למצוא חבר חדש לחיים, ביום שכולו פרווה וליטופים, מדובר בצעד ראשון של יום אימוץ בבת-ים ואנו מתכננים עם בוא הקיץ מספר אירועים כאלו של חיבור בין בעלי החיים לתושבי העיר. מצפים לראותכם".

קרדיט צילום: עיריית בת-ים

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן