כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

רשת פיצה חדשה מגיעה לחולון

כל הפרטים על המיקום המפתיע בחדשות חולון goitem

רשת הפיצה "סטורי" מגיעה לפרויקט "סימפוני" בקריית שרת, חולון

הפרויקט יצא לשיווק בחודש נובמבר האחרון

בפרויקט שטח מסחר בהיקף של כ-700 מ"ר. שטח המסחר של החנות עומד על 45 מ"ר

חברת הנדל"ן "אזורים" מודיעה על חתימת הסכם בשטחי המסחר בפרויקט "סימפוני" בשכונת קריית שרת בחולון, מהשכונות הוותיקות ביותר בעיר. העסקה נחתמה עם רשת הפיצה "סטורי" שתשכור במתחם שטח של כ-45 מ"ר לתקופה של 5 שנים עם אופציה ל-5 שנים נוספות.

שטח המסחר של חברת "אזורים" בפרויקט סימפוני, קריית שרת חולון כולל כ- 700 מ"ר, המחולק ל-7 חנויות סך הכל המתפרסות על פני קומת הקרקע אותם מקימה החברה. המסחר מוקם במסגרת פרויקט עירוב שימושים הכוללים בנייני מגורים ושטחי מסחר. לפני כארבעה חודשים, חברת אזורים חתמה על הסכם מסחר נוסף עם רשת בתי הקפה "סטריט בייקרי" ורשת הסופרים הירושלמית "מרקט בעיר" בפרויקט ובתחילת השנה חתמה עם חנות הנוחות "סבן אקספרס."


דן מור, סמנכ"ל המניבים באזורים: "אנו מברכים על הצטרפות רשת הפיצה 'סטורי' לפרויקט סימפוני בחולון. 'סטורי' והרשתות הנוספות שחתמו על ההסכם יהיו חלק ממגדל עירוב השימושים המיוחד בקרית שרת. זו בשורה משמחת מאוד, כיון שעירוב השימושים בפרויקט יכלול מגוון של פעילויות במקום אחד ויבטיח נוחות לדיירי השכונה והפרויקט בפרט. הפרויקט ממוקם בלב שכונת קריית שרת המבוקשת בחולון, לצד המרכז המסחרי, פארק פרס, בית הספר התיכון ואף לצד מרכז המוזיקה והתרבות "בית שטיינברג" הכולל תיאטרון וספריה."

פרויקט 'סימפוני' הינו מגדל עירוב שימושים של חברת אזורים בשכונת קריית שרת אשר נמצא בשלבי שיווק בימים אלו. קריית שרת היא השכונה הגדולה ביותר בחולון כאשר הפרויקט יוקם על קרקע של החברה מהאחרונות שנותרו בשכונה. המגדל הינו מגדל עירוב שימושים כאשר בחלקו התחתון יפתחו בתי קפה, חנות נוחות, ועוד. המגדל היוקרתי הנו מגדל בן 24 קומות ו-כ100 יחידות דיור בתמהיל של שלושה עד חמישה חדרים, מעוצב על ידי משרד האדריכלים "ברעלי לויצקי כסיף" ובעיצוב פנים יוקרתי ומרשים של משרד "סטודיו חזק". המגדל יוקם בסמוך למרכז המסחרי בקריית שרת, פארק פרס, בית הספר התיכון קריית שרת, מרכז התעסוקה החדש של עזריאלי ולמרכז המוזיקה והתרבות "בית

שטיינברג" הכולל תיאטרון וספריה. במסגרת הקמת הפרויקט, חברת אזורים צפויה להרחיב ולחדש לראשונה את בית התרבות והמוזיקה הוותיק "שטיינברג" אשר קיים בלב השכונה משנות ה-70 ומסמל עבור העיר את המוזיקה והאמנות.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן