כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

לא תאמינו מה תפסו הבלשים אצל תושב ראשון לציון שנחת בשדה התעופה

צפו בסרטון משדה התעופה בן גוריון

יחידת הבילוש המשטרתית המיוחדת 747 של מרחב נתב"ג במחוז מרכז, סיכלה אתמול הברחת סמים ייחודית ארצה, כאשר עצרה בתום פעילות סמויה – תושב ראשל"צ כשבכבודתו מעל 6.5 קג' זרעים החשודים כקנאביס המוסלקים בכרית

בלשי היחידה המיוחדת 747 של משטרת מרחב נתב"ג בצעו אתמול פעילות סמויה בשדה התעופה, במסגרת המאבק חסר הפשרות בניסיונות ייבוא סמים ארצה, כאשר ניהלה מעקב אחר נוסע שהוחשד עם נחיתתו ארצה בטיסה ישירה מברצלונה.

בתוך כך, בלשי המשטרה ניהלו מעקב סמוי וממוקד בשדה התעופה אחר החשוד עם נחיתתו, לרבות תצפית אחר תנועותיו מרגע הירידה מהמטוס, דרך המעבר בביקורת הדרכונים ועד לשלב איסוף המזוודה שבה עפ"י החשד הבריח את הסמים ארצה.

כאמור, השוטרים עצרו את החשוד – תושב ראשל"צ בשנות ה – 20 לחייו, עם נחיתתו בארץ כשברשותו כמות עצומה של יותר מ-6.5 קג' זרעי חומר החשוד כסם קנאביס, המוסלקים בכרית בתוך כבודתו, שהועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל.

החשוד עוכב לחקירה במשרדי מרחב נתב"ג בסיומה נעצר ובהתאם לממצאיה, מעצרו הוארך בבימ"ש עד תאריך 18.6.23.


מצ"ב תיעוד שלב החיפוש במזוודה וחשיפת החומר החשוד כסם.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן