כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

בית חולים חדש יוקם בראשון לציון

כל הפרטים בחדשות ראשון לציון goitem

בית חולים נוסף בראשון לציון: אסותא מרכזים רפואיים הניחה את אבן הפינה של בית החולים החדש בראשון לציון – הפתיחה במהלך 2025

ראש עיריית ראשון לציון אמר: ״אני מברך את הנהלת מכבי ואסותא על הבחירה בנו. בית החולים אסותא מצטרף לשורה של ארגונים רפואיים מובילים בישראל שבחרו להעתיק ולהגדיל את הפעילות שלהם לראשון לציון״

בטקס חגיגי בנוכחות ראש עיריית ראשון לציון – רז קינסטליך, יו"ר ומנכ"לית מכבי שירותי בריאות, יו"ר ומנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים ובכירים נוספים ממשרד הבריאות ומקופות החולים כללית, לאומית ומאוחדת, הונחה היום (ב') אבן הפינה לבית החולים החדש של "אסותא מרכזים רפואיים", בסמוך למתחם ה-1000 ההולך ונבנה בעיר.

בהקמת בית החולים החדש יושקעו מאות מיליוני שקלים והוא צפוי להיפתח לקהל במהלך שנת 2025.

בית החולים החדש, יהיה גדול פי שלושה מזה הקיים כיום ויתפרס על פני כ-30,000 מ״ר בשש קומות עיליות, ושלוש קומות תת-קרקעיות לחניונים ולוגיסטיקה רפואית התומכת במחלקות בית החולים. כמו כן, הוא יכלול שטחי מסחר שישלימו את השירות למטופל ולמשפחתו.


בית החולים אסותא ראשון לציון נבנה על תשתית "בית חולים חכם" המאפשרת שילוב של רפואה עם טכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך של בינה מלאכותית, מציאות רבודה ורובוטיקה, שירותי טלה רפואה ועוד – הכל על מנת להבטיח את הרצף הטיפולי ולשיפור איכות הטיפול הרפואי והגברת הבטיחות.

יו"ר אסותא מרכזים רפואיים, פרופ' שוקי (יהושע) שמר, אמר: "אסותא מתחדשת לטובת תושבי ראשון לציון, חולון, בת ים והסביבה עם הקמת בית החולים אשר יעניק חווית בריאות אחרת לבאים בשעריו, בהצבת סטנדרטים גבוהים בתחומי הפעילות השונים. זוהי בשורה חשובה לקידום הבריאות של תושבי האזור בסטנדרט של אסותא".

גידי לשץ, מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים: "אסותא מובילה מצוינות מקצועית, ערכית ואנושית, אשר עומדים בבסיס בניית בית החולים החדש. בית החולים החדש יהווה מודל של עשייה רפואית איכותית, הדוגלת במתן מענה מקיף ושלם של שירותים רפואיים, רפואה אישית ואנושית, המבוססת על טכנולוגיה חכמה ומתקדמת. מדובר בבשורה משמעותית לתושבי ראשון לציון והסביבה אשר יוכלו ליהנות מרפואה איכותית, בטוחה ובסטנדרט השירות המובילים בישראל".

לדברי ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך: ״אני מברך את 'אסותא מרכזים רפואיים' על ההחלטה להקים את אחד מבתי החולים הגדולים והמתקדמים שלהם בעיר ראשון לציון, ובתוך כך גם להגדיל את סל השירותים לציבור. בית החולים אסותא מצטרף לשורה של ארגונים רפואיים מובילים בישראל שבחרו להעתיק ולהגדיל את הפעילות שלהם לראשון לציון. הקמת בית בית חולים בסדר גודל כזה בעיר שלנו, היא הבעת אמון נוספת בפיתוחה המואץ של ראשון לציון״.

איזי בן עזרא, מנהל בית החולים אסותא ראשון לציון: "כאשר שירות, איכות ובטיחות הטיפול עומדים לנגד עינינו, חשבנו עוד משלב התכנון על כל היבט אפשרי – החל בעיצוב, אסתטיקה ונגישות וכלה בתשתיות דיגיטציה, בית חולים חכם ואקולוגי, מידה מספקת של חניות ועוד. כאשר מדובר בקומות חדרי הניתוח, הקדמה הטכנולוגית תהיה נוכחת ומורגשת בכל חדר ניתוח ומכשור שנרכוש ונתקין".

לצד חדרי ניתוח חדשים ומתקדמים, גדולים במיוחד שבהם ציוד העומד בחוד החנית של הטכנולוגיה הרפואית, מכון דימות ומרכז פיזיותרפיה חדשני, יכלול בית החולים החדש גם מחלקת אשפוז, מרפאות רופאים, מרכז בריאות האישה, מכוני דיאליזה, גסטרו ופוטותרפיה ומכון IVF (הפריה חוץ גופית) מהגדולים במדינה. לצד השירותים הרפואיים יכלול בית החולים שירותים נלווים לטובת המטופלים, המלווים והמבקרים ובהם בית כנסת, קפיטריה ושטחי מסחר.

בית החולים "אסותא ראשון לציון" הוא אחד מתוך ארבעה בתי חולים וארבעה מרכזים רפואיים שמפעילה "אסותא מרכזים רפואיים" ברחבי הארץ. גם הוא בית חולים פרטי כירורגי במהותו, שבו מתבצעים ניתוחים אלקטיביים (מתוכננים), וניתנים שירותים ציבוריים בסטנדרט גבוה של רפואה פרטית.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן