כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

לא תאמינו מי צילם תמונות וסרטונים אינטימיים של אזרחים ברחבי העיר

כל הפרטים במדור הפלילים של חדשות goitem

לא תאמינו מי צילם תמונות וסרטונים אינטימיים של אזרחים ברחבי העיר

המחלקה לחקירות שוטרים הגישה לבית משפט השלום בראשון לציון כתב אישום נגד שוטר וזאת לאחר שצילם במספר רב של הזדמנויות תמונות וסרטונים אינטימיים של אזרחים, בין היתר, במסגרת תפקידו כשוטר.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד סיון דוק ונחקר על ידי צוות מרכז במחלקה לחקירות שוטרים, במספר רב של הזדמנויות במהלך השנים 2022-2020 הנאשם, שוטר סיור בתחנת ראשון לציון, צילם באמצעות מכשיר הטלפון הנייד שלו אנשים המקיימים יחסי מין ברכביהם הפרטיים בחניונים שונים ברחבי העיר, זאת ללא ידיעתם וללא הסכמתם. בחלק מהמקרים הציג עצמו כשוטר בתפקיד וביקש לקבל לידיו תעודות מזהות לצורך בידוק. זאת תוך שהוא מצלם את הנבדקים כשהם ערומים ומתמקד בצילום באיברן האינטימי של הנשים.

במספר מקרים נוספים, עצר הנאשם נשים בטענה כי אלו ביצעו לכאורה עבירות תנועה כשהן נוהגות ברכבן הפרטי. בעת שביקש לקבל לידיו את רישיונות הרכב ומסמכים נוספים מהנהגות, הסריט הנאשם את גופן תוך שהוא מתמקד באזורים אינטימיים, כל זאת ללא ידיעתן והסכמתן.

בכל אותם המקרים לא כתב הנאשם דו"חות פעולה ולא נתן קנסות, לא ביצע בדיקה אודות הנבדקים במערכות המשטרתיות ולא תיעד מפגשים אלו. כן לא הפעיל הנאשם את מצלמת הגוף, כנדרש בנהלי המשטרה. הנאשם שמר את התיעוד החזותי במכשיר הטלפון הנייד שלו, כך שהחזיק ברשותו סרטונים ועשרות תמונות של אזרחים ואזרחיות, חלקם עירומים, עימם הוא בא במגע במסגרת תפקידו כשוטר.


כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של פגיעה בפרטיות, מעשה מגונה ומרמה והפרת אמונים.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן