כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

תכירו את המנהל החדש למחלקה לרפואה דחופה ( חדר מיון) בשמיר ( אסף הרופא)

כל הפרטים במדור הבריאות של חדשות ראשון לציון goitem

תכירו את המנהל החדש למחלקה לרפואה דחופה ( חדר מיון) בשמיר ( אסף הרופא)

ד"ר גל פחיס בן 42 נבחר השבוע לנהל את המחלקה לרפואה דחופה ( מיון) במרכז הרפואי שמיר, והוא ההמנהל הצעיר ביותר שנבחר לתפקיד בישראל.
ד"ר פחיס שימש בשנתיים האחרונות כממלא מקומו של ד"ר דניאל טרוצקי, אשר מונה לאחרונה לסגן מנהלת המרכז הרפואי שמיר.

ד"ר פחיס נשוי לאיילת, אחות טיפול נמרץ פגים ומיילדת במקצועה ואב לשניים.
ד"ר פחיס, מומחה ברפואה דחופה, בוגר הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים, החל את דרכו המקצועית כפרמדיק ביחידה מיוחדת בצה"ל ובהמשך עבד במגן דוד אדום במקביל ללימודי הרפואה.
ביצע את התמחותו במרכז הרפואי שערי צדק בירושלים, ולאחר מכן מונה לשמש כמנהל אגף שוכבים וחדרי ההלם במרכז הרפואי איכילוב.
ב-3 שנים האחרונות מוביל ד"ר פחיס תחומים רבים במחלקה לרפואה דחופה, אחת מהמחלקות הגדולות, העמוסות והמתקדמות ביותר במדינת ישראל.

ד"ר פחיס ציין עם כניסתו לתפקיד כי: "המחלקה לרפואה דחופה הינה שער הכניסה למרכז הרפואי ודוגלת במתן שירותי רפואה דחופה תוך מצוינות קלינית, שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים אך לא פחות חשוב מכך, מענה אנושי, רגיש עם ראיית המטופל במרכז ועבודת צוות מגובשת בשת"פ עם כל המחלקות במרכז הרפואי".

ד"ר פחיס הודה לד"ר אסנת לבציון קורח, מנהלת המרכז הרפואי שמיר, על הזכות שניתנה לו להוביל את המחלקה ועל התמיכה של ההנהלה בפיתוח והעצמה של שירותי הרפואה הדחופה במרכז הרפואי.
קרדיט :צילום דוברות שמיר.


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן