כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

בת ים: פוענח ניסיון הרצח בחודש שעבר

כל הפרטים בחדשות בת ים goitem

מאבק ימ"ר ת"א בארגוני הפשיעה: פוענח ניסיון הרצח בחודש שעבר בצפון העיר

חקירה של היחידה המרכזית (ימ"ר) במחוז תל אביב, הובילה לפענוח אירוע הירי לעבר אדם ברכב ברחוב רקנאטי בתל אביב בתחילת החודש שעבר. על פי החשד, מדובר בניסיון התנקשות בגבר בן 50 תושב ת"א, במסגרת סכסוך בין ארגוני פשיעה. הקורבן לא נפגע מהירי, ולאחר חקירה הצליחו חוקרי ימ"ר תל אביב, להתחקות אחר החשוד בירי סעיד עטילי בן 21 תושב בת ים ומי שהכווין אותו מרחוק מוראד עתאמנה בן 28 תושב יפו.

האירוע התרחש ב-3/6/23 בשעה 22:40, כאשר התקבל דיווח במשטרה ישראל על ירי ברחוב רקנאטי-פינת שדרות קק"ל לעבר רכב מסוג יונדאי בו נהג הקורבן.

נהג הרכב לא נפגע מהירי ובמכונית נצפו מספר פגיעות. בחקירה עלה כי כאשר רכב הקורבן נעצר, הגיח קטנוע ועליו שני חשודים חבושי קסדות, והרוכב ביצע לעברו ירי ונמלט בנסיעה מהירה.

חקירת האירוע הוטלה על מפלג התשאול בימ"ר תל אביב, כאשר החוקרים הצליחו להתחקות אחר מסלול הנסיעה של הקטנוע בערב האירוע, ובסיוע יכולות טכנולוגיות, חיזקו את החשד נגד עטילי החשוד בירי.


בביקת רכב הקורבן עלה כי למכונית הוצמד מכשיר איתור, שעל פי החשד, שידר את איכון הרכב לחשוד עתאמנה, וזה עדכן בזמן אמת את עטילי ואת נהג הקטנוע.

השניים נעצרו בחודש שעבר, נחקרו תחת אזהרה בחשד למעורבות בניסיון הרצח ומעצרם הוארך מעת לעת. השבוע, עם הבשלת החק

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן