כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

חולון לקראת מהפך: על פי מדגם דודי חסיד, שי קינן הוא ראש העיר הבא של חולון עם 43.9% תמיכה

כל הפרטים בחדשות חולון goitem

חולון לקראת מהפך: על פי מדגם דודי חסיד, שי קינן הוא ראש העיר הבא של חולון עם 43.9% תמיכה

דרמה פוליטית מתרגשת על חולון. מחקר שערך הסוקר המוערך דודי חסיד ומכון "קנטאר" מציג תוצאות חד משמעיות בקרב על ראשות העיר ומעניק את הניצחון לשי קינן כבר בסיבוב הראשון עם 43.9% תמיכה לעומת ראש העיר המכהן מוטי ששון שמסתפק ב-15.4% בלבד. במקרה שבו קינן מתמודד לבדו מול ששון הניצחון חד משמעי עם 60.1% תמיכה. עוד עולה מהמחקר כי 71.5% מתושבי העיר לא מרוצים מתפקודו של ששון כראש העיר

4 חודשים לבחירות והמועמד לראשות העיר חולון שי קינן מסתמן כראש העיר הבא. מחקר חדש שבוצע על ידי הסוקר דודי חסיד ומכון "קנטאר" מספק תוצאות חד משמעיות בקרב על ראשות העיר. על פי המחקר נכון להיום שי קינן הוא ראש העיר הבא של חולון עם 43.9% תמיכה לעומת מוטי ששון שמסתפק ב-15.4% בלבד. המועמדים האחרים מסתפקים באחוזי תמיכה נמוכים ביותר, מורן ישראל עם 8.3%, ניסן זכריה עם 5.7%, ענת כינורי עם 4.7% ויעקב מזרחי עם 2.9%. 14.7% מהבוחרים לא השיבו למי יצביעו בבחירות ו3.2% אמרו שלא יגיעו להצביע.

במקרה שבו הקרב על ראשות העיר יהיה ראש בראש שי קינן מול מוטי ששון ללא מועמדים נוספים התוצאות צפויות להיות חד משמעיות. כאשר שי קינן זוכה ל-60.1% תמיכה לעומת מוטי ששון עם 21.2% ו-16.5 שלא השיבו. עוד עולה מהמחקר כי 71.5% מתושבי העיר אינם מרוצים מתפקודו של ששון לעומת 23.1% שהביעו שביעות רצון מכהונתו כראש העיר.

הסוקר דודי חסיד ומכון "קנטאר" הבינלאומי שחסיד עומד בראש השלוחה הישראלית שלו נחשבים למכון סקרים ומחקר מהמובילים והאמינים בישראל. חסיד הוא הסוקר הקבוע של חדשות "כאן 11" ומנהל מדגם הבחירות של הערוץ ומחקריו התבררו כעומדים במבחן המציאות. המחקר נערך בימים האחרונים בקרב מדגם מייצג של 400 תושבי חולון בגילאי 17 ומעלה וטעות הדגימה בו עומדת על 4.9%.


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן