כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מחפשים דירה בחולון? בקרוב יבנו עוד 270 יחידות דיור במסגרת התחדשות העירונית

כל הפרטים על החברה זכתה במכרז לקידום 2 מתחמי פינוי בינוי-כל הפרטים במדור הנדל"ן של חדשות חולון goitem

מחפשים דירה בחולון? בקרוב יבנו עוד 270 יחידות דיור במסגרת התחדשות העירונית

חברת אורון נדל"ן תבנה כ-270 יחידות דיור בעיר, במסגרת התחדשות עירונית

חברת אורון נדל"ן מקבוצת אורון אחזקות והשקעות זכתה במכרז לקידום 2 מתחמי פינוי בינוי בעיר חולון. את הפרויקטים יתכננו האדריכלים קובי גל וורד מצליח ממשרד גל – מצליח אדריכלים. במסגרת פרויקט ברח' חנקין 52-58, צפויים להיהרס 53 יחידות קיימות בבנייני מגורים בני 3 קומות עם שילוב של קומת מסחר ובמקומן ייבנו כ-145 יח"ד ב 2 בניינים בני כ-12 קומות עם שילוב של קומת מסחר מלוות רחוב. דיירי הפרויקט יקבלו דירה חדשה עם תוספת של 12 מ"ר ותכלול חדר ממ"ד ומרפסת שמש בשטח של כ-12 מ"ר נוספים. בנוסף, יינתן מקום חנייה צמוד ומחסן.

בנוסף מקדמת החברה פרויקט נוסף ברחוב ביאליק 152-156 בעיר.

בפרויקט זה צפויים להיהרס 48 יחידות קיימות בבנייני מגורים בני 4 קומות ובמקומן ייבנו כ-124 יח"ד ב 3 בניינים בני כ-10 קומות.


שני הפרויקטים שמקודמים ע"י חברת אורון נדל"ן נהנים מיתרון משמעותי בהיבט קיצור זמני הקמת הפרויקט, היות והעיריה אישרה את התב"ע (תכנית ח/619) וכעת יכולה חברת אורון נדל"ן לצאת מיד להליך תכנון מפורט עבור הפרויקט.

חברת אורון נדל"ן, מקבוצת אורון אחזקות והשקעות, מקדמת בימים אלה את בנייתן של אלפי יחידות דיור חדשות במסגרת התחדשות עירונית בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום. בין היתר, פועלת החברה בת"א, בבת ים, בגבעת אולגה, יבנה, בבאר שבע, חיפה, רחובות, לוד, נתניה, פרדס חנה, ראשון לציון, פתח תקווה, ירושלים ועוד.

גל קסטל, משנה למנכ"ל באורון נדל"ן: "אורון נדל"ן צומחת משמעותית בתחום ההתחדשות העירונית ואנחנו גאים להביא את הניסיון והיכולות שלנו גם לפרויקטים בחולון. אין ספק כי מדובר בתהליך משמעותי ואנחנו גאים להוביל אותו עבור הדיירים ".

קרדיט:אורון נדלן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן