כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

דירות למכירה והשכרה בחולון

כל הפרטים על התוכנית שתשדרג את הרחוב הוותיק בחולון

דירות למכירה והשכרה בחולוןכל הפרטים על התוכנית שתשדרג את הרחוב הוותיק בחולון

עדת המשנה לתכנון ולבנייה חולון אישרה אמש (שלישי  11.07.23) תוכנית להתחדשות עירונית ברחוב אילת 28-22 שבשכונת נאות רחל, הממוקמת לאורך חלקו המערבי של רח' אילת.

התוכנית שואפת למקסם את הפוטנציאל לאורך רחוב אילת ולאורך תוואי קו המטרו M1 כשדרה עירונית ראשית פעילה, תוך העצמת זכויות הבנייה, עיבוי המסחר המקומי בקומת הקרקע ועירוב השימושים בתוספת שימושים ציבוריים, שטחים למסחר ותעסוקה ותעדוף דיור מכליל.

התוכנית מציעה פיתוח מתחם בעירוב שימושים משמעותי, כולל פינוי של 128 דירות ובנייה של כ-540 דירות חדשות, מתוכן כ-100 יחידות דיור להשכרה ארוכת טווח, ובתמהיל יח"ד מגוון הכולל כ-40% דירות קטנות. כמו כן, מוקצות 120 חניות ציבוריות. כל זאת בבנייה מרקמית ומגדלית סביב מערך שטחים פתוחים ומעברים ציבוריים לשימוש תושבי המתחם וכלל השכונה.

התוכנית משדרגת את המרחב הציבורי ומחזקת את הרשת הציבורית ע"י הרחבת גינת חיל השריון והוספת שטחים ציבוריים בנויים. התכנון שם דגש על חיזוק ההליכתיות והקישוריות בין רחוב אילת לבין פנים השכונה (מזרח- מערב), מתן העדפה להולכי רגל ואופניים, אפיון הרחבות כעירוניים ברי קיימא ומתן מענה פרוגרמתי לצרכי ציבור הן לתושבים הנכנסים והן לאזור המתחדש.


לדברי מהנדס העיר, אדר' אביעד מור, "מדובר בתוכנית משמעותית לפיתוח ולהתחדשות עירונית בראייה כוללת בדגש על איכות חיי התושבים. התוכנית מיישמת הלכה למעשה את עקרונות התוכנית הכוללנית ח/2040 ומאפשרת עירוניות טובה. אנו עמלים על תוכניות למתחמים משמעותיים תוך מתן דגש על תכנון איכותי ועיצוב עירוני מתקדם ובר קיימא".

יזם התוכנית – קרד"ן נדל"ן ייזום ופיתוח בע"מ; תכנון- מילוסלבסקי אדריכלים

קרדיט הדמיה: קסם הדמיות

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן