כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

זה מה שחשפה המשטרה בבתי עסק בראשון לציון

מכונות הימורים אלכוהול,גז קצפות ותרופות מזויפות, לצד חשיפת עבירות מס ובטיחות -כל הפרטים במדור הפלילים של חדשות ראשון לציון goitem

המשטרה בראשל״צ חשפה בפעילות מבצעית יזומה, בהתאם לאסטרטגיה ההתקפית במחוז מרכז בשיתוף עם רשויות אכיפה נוספות מכונות הימורים אלכוהול,גז קצפות ותרופות מזויפות, לצד חשיפת עבירות מס ובטיחות בבתי עסק בעיר

שוטרי תחנת המשטרה בראשון לציון ומתפ״א פעלו השבוע במסגרת האסטרטגיה ההתקפית של מחוז מרכז נגד מחוללי פשיעה בשילוב זרועות עם גורמי אכיפה אזרחיים: פיקוח עירוני,ביטוח לאומי, מס הכנסה ,רשות העתיקות, חברת חשמל,משרד הבריאות, רשות המיסים, מע"מ, מנהל הגז ,משרד הכלכלה, כב"ה,מרכז לגביית קנסות, במספר עסקים בעיר .

בתוך כך, במהלך הפעילות אותרו מכונות הימורים, אלכוהול מזויף, תרופות לא מאושרות, גז קצפות ועשרות בלוני גז לא תקניים, כמו כן נמצאו ליקויים טכניים תוך הפרת חוק המזומן, הפרת חוק הבטיחות ובניהול ספרי העסק ,ניתנו דוחות משטרה ופיקוח בסך עשרות אלפי שקלים.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן