כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מה זה החניות האלה?

כל הפרטים בחדשות ראשון לציון- goitem

מה זה החניות האלה? עיריית ראשון לציון תסמן "חניות זהב" לאזרחים ותיקים

עיריית ראשון לציון החלה בימים האחרונים לצבוע כ-100 חניות ייעודיות ברחבי העיר המיועדות לאזרחים ותיקים (גילאי 70+). המיקומים נבחרו כדי להבטיח לאוכלוסייה הבוגרת בעיר אפשרות חניה בסמיכות למרכזי שירות ומבני ציבור. ראש העירייה, רז קינסטליך: "הבטחנו – ואנחנו מקיימים. עיריית ראשון לציון מוקירה את האזרחיות והאזרחים הוותיקים שלה. אני קורא לכל אזרח ותיק בעיר שזקוק לתו זהב לפנות אלינו ולקבל אותו במהרה"

עברתם את גיל 70? אתם זכאים ל"חניית זהב". עיריית ראשון לציון החלה בימים האחרונים לצבוע כ-100 חניות ייעודיות ברחבי העיר המיועדות לאזרחיות ואזרחים ותיקים (גילאי 70+). הצביעה תימשך לאורך כל החודש.

מיקומי החניות נבחרו על מנת להבטיח לאוכלוסייה הבוגרת בעיר אפשרות חניה בסמיכות למרכזי שירות ומבני ציבור. החניות יסומנו בתמרורים ייעודיים, כאשר ליד כל כתובת יצוינו הימים והשעות שבהם ניתן להחנות רכב הנושא "תו גיל הזהב". בשאר הזמן החניה מותרת לכל הרכבים.

לרשימת מיקומי החניות המלאה לחצו על הלינק: – https://bit.ly/3rcIMpm.


אזרחים ותיקים שמעוניינים בתו חניית זהב נדרשים לפנות לחברה לביטחון וסדר ציבורי בטל': 03-948-4000, ולקבל תו תואם.

ראש העירייה, רז קינסטליך: "הבטחנו – ואנחנו מקיימים. עיריית ראשון לציון מוקירה את האזרחיות והאזרחים הוותיקים שלה, שגם אחרי גיל הפרישה עובדים, נוסעים ברכב הפרטי, עורכים קניות ומבלים ברחבי העיר. לכן, אני שמח לבשר שלאחר שמיפינו את המקומות שבהם היה צורך בחניות נגישות יותר, יצאנו במהלך שנועד כדי להבטיח לאוכלוסייה הבוגרת בעיר מקומות חניה נוחים בסמיכות למרכזי שירות או מבני ציבור. אני קורא לכל אזרח ותיק שמעוניין בתו זהב לפנות אלינו כדי לקבל אותו במהרה".

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן