כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

אילנית לוי נבחרה לפרזנטורית של רשת חצי חינם 

אילנית לוי:החיבור עם חצי חינם, רשת משפחתית שמחוברת מאוד לקהל הלקוחות שלה, הרגיש מהרגע הראשון נכון וטבעי.

אילנית לוי נבחרה לפרזנטורית של רשת חצי חינם  

רשת חצי חינם מודיעה על בחירתה באילנית לוי לפרזנטורית החברה. לוי תשתלב בפעילות. הפרסומית של חצי חינם ותככב בקמפיינים טלוויזיוניים ודיגיטליים ובמגוון במות שיווקיות.

אילנית לוי, 40, מנחת טלוויזיה, שחקנית ודוגמנית, נבחרה לפרזנטורית של רשת חצי חינם ובימים אלה מצטלם קמפיין ראשון בכיכובה. רשת חצי חינם, אחת מרשתות השיווק הבולטות בישראל, מובילה את ענף הקמעונאות בכל הקשור לחוויית הקניה, איכות וטריות המוצרים וכל זאת במחירים הוגנים שמתאימים לכל כיס. מהרשת נמסר שהחיבור בין חצי חינם לאילנית לוי הרגיש טבעי ונכון מתוך ערכים משותפים ורצון להעביר מסרים של איכות וחוויית קניה בגובה העניים ולכל ציבור הלקוחות בישראל.

אילנית לוי: ״בתור מישהי שקונה כמעט כל שבוע בסופר, אני מאוד אוהבת לארח את המשפחה והחברים בארוחות שישי עם אוכל טוב שמסמל עבורי בית, ולכן החיבור עם חצי חינם, רשת משפחתית שמחוברת מאוד לקהל הלקוחות שלה, הרגיש מהרגע הראשון נכון וטבעי. אני שמחה להתחיל את דרכינו המשותפת ולהוביל יחד ערכים של טריות, איכות והוגנות".

אורית שלום בג, סמנכ"לית שיווק וסחר ב"חצי חינם": "אנחנו שמחים מאוד על הצטרפותה של אילנית לוי למשפחת חצי חינם. אנו רואים באילנית לוי דמות נשית מובילה, משפיעה, מוכשרת וכמי שתוכל לייצג את הרשת בצורה הטובה והאותנטית ביותר".  


קרדיט לתמונות:דביר כחלון,ענבל מרמרי

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן