כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

עיריית חולון ממשיכה בהצבת לוחות מודעות עירוניים חדשניים ברחבי העיר

הלוחות המעוצבים כוללים תאורה מבוססת אנרגיה סולארית ידידותית לסביבה

עיריית חולון ממשיכה בהצבת לוחות מודעות עירוניים חדשניים ברחבי העיר

הלוחות המעוצבים כוללים תאורה מבוססת אנרגיה סולארית ידידותית לסביבה

מערך חזות העיר בעיריית חולון ממשיך בהצבת לוחות מודעות חדשים ברחבי העיר ובאחרונה הותקנו לוחות במיקומים מרכזיים, דוגמת: רחוב קרן היסוד (סמוך למרכז שטיינברג), חזיתות תיאטרון חולון והמדיטק והמרכז המסחרי ברחוב התנאים בשכונת ג'סי כהן. 

מדובר בדגם לוח חדשני, שכולל תאורה מבוססת אנרגיה סולארית ידידותית לסביבה, ובמהלך החודשים הקרובים יותקנו לוחות נוספים במרחב העירוני.

הלוחות, שמותקנים בהדרגה, מחליפים את הלוחות העגולים הישנים, וחלקם אף מותקנים במיקומים חדשים. על גבי הלוחות מובא מידע עירוני לידיעת התושבים בצורה ידידותית, יעילה ואסתטית, וחל איסור על הדבקת פרסומים באופן עצמאי על לוחות אלה. יצוין, כי בעיר קיימים בנוסף כ-150 לוחות מודעות קהילתיים לשימוש התושבים, שמיועדים להדבקת מודעות פרטיות בגודל שאינו עולה על A-4, ללא תשלום. מידע על לוחות המודעות ומיקומם ברחבי העיר ניתן למצוא באתר העירוני.


צילום: עיריית חולון

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן